Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Tanie meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 313 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Z materiału bouclé, jasnobrązowy, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Z materiału bouclé, beżowy, ø 90 cm, wysokość 35 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Marckeric
Szafa dziecięca Esteban
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 90 cm, wysokość 181 cm, głębokość 52 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Szafka na buty Herringbone
Uchylna/wisząca, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 40 cm, głębokość 25 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Sztruksowy, beżowy, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Sztruksowy, brązowy, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Z materiału bouclé, jasnoszary, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Z materiału bouclé, morski, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Ontario
Drewniana, brązowa, nośność 150 kg, szerokość 155 cm, głębokość 155 cm, wysokość 78 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Puf Dia
Sztruksowy, jasnoszary, ø 90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel Manning
Wypoczynkowy/obrotowy, z regulowaną wysokością siedziska, jasnoszary, wysokość siedziska 46 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, pomarańczowy/brązowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, brązowy, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, zielony, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, ciemnoniebieski, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, ciemnoszary, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Miuform
Fotel Lofty Lilly
Sztruksowy, szary, wysokość oparcia 38 cm, wysokość siedziska 45 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, szare
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, z materiału bouclé, kremowe
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Ławka Ground
Drewniana/z płyty MDF, do kuchni, jasnobrązowa, szerokość 180 cm, głębokość 48 cm, wysokość 48 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stolik Banbury
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 50x150 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Ry
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 153 cm, wysokość 95 cm, głębokość 40 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Sting
Moduł środkowy, sztruksowy, zielony, wodoodporny/plamoodporny, szerokość 76 cm, głębokość 96 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (6)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Sting
Moduł środkowy, sztruksowy, pomarańczowy, wodoodporny/plamoodporny, szerokość 76 cm, głębokość 96 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (6)
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Konsola Garrison
Z blatem w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 40x110 cm, wysokość 75 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ceglaste
Dostawa od 23.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, czarne/jasnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stojak na ubrania Valde
Metalowy, czarny, 90x40 cm, wysokość 183 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik ogrodowy Fli
Metalowy, 65x65 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Uku
Ze szklanym blatem, w kolorze srebra, 60x80 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik ogrodowy Fli
Metalowy, 65x65 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Stół Cesura
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 160 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Stolik Tamira
Z litego drewna mango, czarny, ø 80 cm, wysokość 38 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, zielone
(41)
Dostawa od 10.11.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Tina
180x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, zielone
(41)
Dostawa od 10.11.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Støraa
Szafka Mission District
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 90 cm, wysokość 185 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Punto
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, ciemnoniebieska, szerokość 150 cm, wysokość 77 cm, głębokość 47 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel Boto
Z imitacji skóry, czarny, wysokość oparcia 31,5 cm, wysokość siedziska 39,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Materac futon Coco Natural
90x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 16 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel Brianna
Z imitacji skóry, czarny, wysokość oparcia 35 cm, wysokość siedziska 45 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
1 794 zł
z kodem
2 111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Zestaw mebli dla dzieci Dino
2 szt., z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 21.10.2026
1 800 zł
z kodem
2 118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 132 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Germania
Szafka Libbiano
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 138 cm, wysokość 105 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Zestaw do przedpokoju Heidy
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowy/w naturalnym kolorze, szerokość 108 cm, wysokość 195 cm, głębokość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Szafka Libbiano
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 138 cm, wysokość 105 cm, głębokość 25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 801 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
118
119
120
...
278
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon