Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 532 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, jasnozielony, wysokość siedziska 67,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Roba
Ławka dziecięca Paw Patrol
Ze schowkiem, niebieska, szerokość 60 cm, głębokość 35 cm, wysokość 65,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Regał Basic
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 41 cm, wysokość 203 cm, głębokość 27 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Karup
Szafki nocne zestaw Dock
2 szt., w naturalnym kolorze, 45x34 cm, wysokość 5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
289,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Batilda
Aksamitne, aksamitne, szare
(2)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Elin
Metalowe, szare, nośność 100 kg, szerokość 57 cm, wysokość 88 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Soria
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 11 cm, wysokość 51 cm, głębokość 39 cm
Dostawa od 19.10.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak Nadue
Z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze, szerokość 46 cm, głębokość 46 cm, wysokość 170 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci Miffy
3 szt., z litego drewna, szary, nośność 50 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mercure
Z półką, w dekorze dębu, biała/w naturalnym kolorze, 34x31 cm, wysokość 60 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Elin
Metalowe, białe, nośność 100 kg, szerokość 57 cm, wysokość 88 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw mebli ogrodowych Retro
Dla 2 osób, ciemnoniebieski
(38)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Półka Bakku
Metalowa, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 19.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Mercure
Z półką, w dekorze dębu, czarna/w naturalnym kolorze, 34x31 cm, wysokość 60 cm
Dostawa od 16.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Półka Mataram
Wielopoziomowa, metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 14 cm
Dostawa od 29.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Półka Bakku
Metalowa, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 6,5 cm, głębokość 16 cm
Dostawa od 19.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Profi
Na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 121x52 cm, wysokość 185 cm
(58)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Parasolnik Drip
Metalowy, czarny, 20x20 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, szarozielony, szerokość 21 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Zestaw mebli dla dzieci Universal
2 szt., z litego drewna, biały, nośność 15 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw mebli ogrodowych Retro
Dla 2 osób, jasnoniebieski
(75)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Becca
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, aksamitne, antracytowe
(2)
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Next
Biała, 52x48 cm, wysokość 45 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Regał Vita
Z płyty MDF, powłoka: malowanie proszkowe, biały, szerokość 51 cm, wysokość 170 cm, głębokość 36 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Bramka ochronna dla dzieci
118,5x82,5 cm, z litego drewna bukowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 20.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Dziecięca szafka nocna BRONXX
Metalowa, niebieska, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, czarny, 18x18 cm, wysokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Szafka nocna Butterfly
W kolorze złota, 44,5x24,5 cm, wysokość 34,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Milton
Tapicerowane, aksamitne, szare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Szafka nocna Bronxx
Metalowa, zielona, 40x40 cm, wysokość 60,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Podnóżek Carole
Aksamitny, jasnoszary, szerokość 57 cm, głębokość 52 cm, wysokość 41 cm
(2)
Dostawa od 06.11.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bizzotto
Puf Cube
Sztruksowy, jasnoszary, szerokość 44 cm, głębokość 44 cm, wysokość 42 cm
Dostawa od 22.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Tilo
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stół Sydney
Z blatem z drewna sosnowego, 70x70 cm
(63)
W magazynie
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Hoker Paris
Tapicerowany, aksamitny, turkusowy, wysokość siedziska 74 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Redondo
Wiszący, metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 12, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Konsola Heritage
Z litego drewna sosnowego, beżowa, 30x80 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
449 zł
z kodem
561 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Cliff
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Krzesło Badalona
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, czarne
(7)
W magazynie
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Spiro
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, ø 80 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Woodman
Wieszak Clift
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, ø 35 cm, wysokość 175 cm
(22)
W magazynie
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Szafka Cambridge
Z zamkiem, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, jasnoniebieska, szerokość 35 cm, wysokość 76 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Puf Goteborg
Sztruksowy, kremowy, szerokość 41 cm, głębokość 41 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 26.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Barlow
W naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, morski, wysokość siedziska 67,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
251
252
253
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon