Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Filtry
W magazynie
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
13 695 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Addaia
Betonowy, okrągły, ø 66 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Naanim
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
(6)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Naanim
Z blatem w dekorze orzecha, ø 120 cm
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Rustella
Betonowy, 60x80 cm, wysokość 30 cm
(2)
Dostawa od 16.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stolik ogrodowy Turqueta
Z litego drewna tekowego, 70x70 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Materac Eva
90x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki antybakteryjnej, grubość 27 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, beżowe, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, bordowe, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
TemaHome
Regał Berlin
W dekorze orzecha, z płyty komórkowej, powłoka: melamina, brązowy, szerokość 150 cm, wysokość 83 cm, głębokość 34 cm
W magazynie
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, ciemnoszary, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(14)
Dostawa od 27.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Elba
Szklany, w naturalnym kolorze, 60x120 cm, wysokość 41 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Regał Elenor
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w kolorze złota, szerokość 68 cm, wysokość 172,5 cm, głębokość 28 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Szafka pod TV Tygo
Z litego drewna dębowego, powłoka: bez wykończenia (surowe), w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 47 cm, głębokość 44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, szare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
WOOOD
Krzesło biurowe Cordo
Tapicerowane, na kółkach/z podłokietnikami, w kolorze terakoty, nośność 120 kg
Dostawa od 29.10.2026
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Biurko Sierra
Z matowym wykończeniem, 60x120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 890 zł
z kodem
2 223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 22.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
1 109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Space
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 154 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Szafa Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 65 cm, wysokość 180 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Madrid
Z lustrem, z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 102 cm, wysokość 199 cm, głębokość 58 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Szafka Mailand
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 160 cm, wysokość 74 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 01.12.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
TemaHome
Regał Berlin
Z płyty komórkowej, powłoka: barwienie, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 198 cm, głębokość 34 cm
(8)
Dostawa od 23.11.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, 80x120 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 80x120 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karup
Łóżko jednoosobowe Japan
120x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, japońskie, powłoka: lazuorwanie, brązowe
(135)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Karup
Fotel Buckle up
Futon, rozkładany, szary, wysokość oparcia 36 cm, wysokość siedziska 30 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, brązowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, niebieski, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Fotel Cube
Futon, rozkładany/z podnóżkiem, zielony, wysokość oparcia 22 cm, wysokość siedziska 22 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Woodman
Stół Stripe
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Moonia
Materac Air Black
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 250 kg
(1)
Dostawa od 30.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Moonia
Materac Hexacare Bagged Springs
90x200 cm, twardy/średnio twardy, sprężynowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 28 cm, nośność 140 kg
(7)
Dostawa od 30.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Woodman
Szafka na buty NewEst
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, liczba par butów 15 , szerokość 67 cm, wysokość 138 cm, głębokość 28 cm
(7)
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Regał modułowy Prima
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 178 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 15.10.2026
1 880 zł
z kodem
2 212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
140x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 10.11.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek modułowy Lokua
Aksamitny, beżowy, szerokość 95 cm, głębokość 95 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Aksamitny, beżowy, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
Dostawa od 04.12.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Beżowy, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Støraa
Szafa Anita
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 65 cm, wysokość 180 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Makamii
Podnóżek modułowy Lokua
Aksamitny, biały, szerokość 95 cm, głębokość 95 cm
Dostawa od 18.11.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Punto
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 180 cm, wysokość 52 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Ławka Paff Tall
Drewniana/tapicerowana, brązowa, szerokość 94 cm, głębokość 35 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Ciemnoniebieski, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
140x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, ciemnoniebieskie
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Komoda Wrap
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 82 cm, głębokość 44 cm
(1)
W magazynie
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
158
159
160
...
286
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon