Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Filtry
W magazynie
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
13 670 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
TemaHome
Stolik Slate
W dekorze kamienia, czarny/szary, 90x90 cm, wysokość 30 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Szafa Ilyas
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 190,5 cm, głębokość 55 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Moonia
Materac Naturcare Aloe Vera
180x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki o wysokiej gęstości, grubość 21 cm, nośność 180 kg
(4)
Dostawa od 05.11.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Bodera
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 61 cm, wysokość 65 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, beżowy, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek Torino
Beżowy, szerokość 80 cm, głębokość 80 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, biała, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, 80x140 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Mailand
Z regulacją wysokości, 80x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 80x140 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Actona
Szafka pod TV Southampton
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 120 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnoniebieski, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(9)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnozielony, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Nola
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Czarny, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, beżowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
+ Materiał obicia (2)
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, jasnoszary, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, kremowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Leżak ogrodowy Andorra
Regulowany, drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 120 kg, szerokość 62 cm, wysokość 37 cm, głębokość 200 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Komoda Kyoto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 74 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, różowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szara, szerokość 144 cm, wysokość 92 cm, głębokość 46 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, szara, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
BENAB
Materac BonLife
180x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/dwustronny/antyalergiczny/strefowy, grubość 18 cm, nośność 110 kg
(3)
W magazynie
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Moonia
Materac Cashmere Premier
140x200 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z zimnej pianki/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 180 kg
(9)
Dostawa od 05.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 180 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(29)
W magazynie
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Łóżko jednoosobowe Senza
90x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, w naturalnym kolorze
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, brązowe/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 925 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 925 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 925 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
1 129,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Madrid
Z lustrem, z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 102 cm, wysokość 199 cm, głębokość 58 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, ciemnobrązowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Light & Living
Konsola Quenza
Z litego drewna akacjowego, w ciemnym naturalnym kolorze, 44x160 cm, wysokość 82 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Konsola Quenza
Z litego drewna mango, w naturalnym kolorze, 44x160 cm, wysokość 82 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
1 129,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Regał Elenor
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w kolorze złota, szerokość 66 cm, wysokość 176 cm, głębokość 25,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Stolik Piramid
Ze szklanym blatem, czarny/w kolorze złota, 60x110 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, szara, szerokość 108 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Zestaw do przedpokoju Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szałwiowy, szerokość 86 cm, wysokość 200 cm, głębokość 22 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Nola
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel ogrodowy Merrigan
Metalowy, biały, nośność 110 kg, szerokość 74 cm, wysokość 84 cm, głębokość 78 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Biurko Lioni
W dekorze dębu, 79x158 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafka modułowa Meggy
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowa, szerokość 55 cm, wysokość 215 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Sprint
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, ciemnoszara, szerokość 147 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Black
140x200 cm, średnio twardy, czarny, grubość 15 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, kremowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(10)
Dostawa od 27.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
+ Kolor nóg (2)
1
...
156
157
158
...
285
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon