Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 561 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Barrali
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 50 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 19.10.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
WOOOD
Fotel Oska
Obrotowy, szaroróżowy, wysokość oparcia 21 cm, wysokość siedziska 43 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, aksamitne, zielone
Dostawa od 06.11.2026
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
1 159,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Materac Memory Luna
140x200 cm, średnio twardy, sprężynowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi, grubość 21 cm, nośność 120 kg
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 971 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI
Otwarta, z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 970 zł
z kodem
2 318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Vipack
Szafa dziecięca CASAMI
Otwarta, z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała/jasnoszara, szerokość 115 cm, wysokość 171,5 cm, głębokość 37 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 970 zł
z kodem
2 318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podnóżek Alea
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 90 cm, głębokość 90 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 964 zł
z kodem
2 310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Regał dziecięcy Erik
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biały, szerokość 87 cm, wysokość 205,5 cm, głębokość 33 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Meta
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka Veep
Z drzwiami przesuwnymi, metalowa, czarna, szerokość 90 cm, wysokość 140 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Szafka modułowa Finca
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 210 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Stolik Virat
Z blatem z drewna mango, czarny/w kolorze złota, ø 50 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Marlo
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 78 cm, głębokość 43 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, zielona, szerokość 190 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BENAB
Topper Latex H5
160x200 cm, średnio twardy, lateksowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki lateksowej, grubość 6 cm, nośność 130 kg
Dostawa od 19.10.2026
1 963 zł
z kodem
2 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Hoker Splendor
Z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowy, wysokość siedziska 77 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Austin
Drewniana, biała, nośność 280 kg, szerokość 160 cm, głębokość 64 cm, wysokość 103 cm
Dostawa od 03.11.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Szafa dziecięca Gabriella
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 131 cm, wysokość 190 cm, głębokość 52 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Ry
W dekorze orzecha, z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna/brązowa, szerokość 153 cm, wysokość 95 cm, głębokość 40 cm
(16)
Dostawa od 26.10.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Nola
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 120 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Traditional
140x200 cm, ekstra twardy, czarny, grubość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Krzesło Oblique
Tapicerowane, skórzane, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Konsola Willa
W kolorze khaki, 40x120 cm, wysokość 79 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Roba
Szafa dziecięca Sidney
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 118 cm, wysokość 190 cm, głębokość 52 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ada
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
1 149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
1 149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Moonia
Materac Tempus Premier
140x190 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 150 kg
Dostawa od 09.11.2026
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (8)
-15% z kodem
Ulubione
Karup
Łóżko dwuosobowe Elan
180x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, w naturalnym kolorze
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Moonia
Materac Premium Original Care
140x200 cm, średnio twardy/ekstra twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z zimnej pianki/z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 180 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny School
Z półką, z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 118 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 952 zł
z kodem
2 297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Fritz
90x200 cm, z wysuwanym łóżkiem, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, białe
Dostawa od 21.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Akcesoria (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Barrali
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ciemnobrązowa, szerokość 150 cm, wysokość 50 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Fotel Mark
Aksamitny, ciemnozielony, wysokość oparcia 47 cm, wysokość siedziska 39 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, zielony, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
+ Materiał obicia (2)
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Marckeric
Szafka Marlo
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 120 cm, głębokość 43 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Fotel Hooked
Wiszący/futon, rozkładany, lniany, w naturalnym kolorze, wysokość oparcia 51 cm, wysokość siedziska 26 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze dębu, 100x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
-15% z kodem
Actona
Stół Colima
Z blatem w dekorze dębu, 100x210 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze orzecha, 100x180 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, lniany, szarobeżowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Stolik Nest
Czarny, 80x80 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel Violante
Obrotowy, beżowy, wysokość oparcia 59 cm, wysokość siedziska 47 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 944 zł
z kodem
2 287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel Violante
Obrotowy, czarny, wysokość oparcia 59 cm, wysokość siedziska 47 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 944 zł
z kodem
2 287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Bodera
Wisząca, z matowym wykończeniem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 61 cm, wysokość 65 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 937 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
154
155
156
...
283
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon