Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Luksusowe meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 555 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
Micadoni
Podnóżek Naomi
Beżowy, szerokość 85 cm, głębokość 85 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka Cavo
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, brązowa, szerokość 90 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Fotel Vogue
Z tkaniny szenilowej, ciemnobrązowy, wysokość oparcia 35 cm, wysokość siedziska 44 cm
Dostawa od 14.12.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Stolik Sullivan
W dekorze dębu, ciemnobrązowy, ø 80 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 29.10.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Konsola Ato
Z litego drewna mango, w jasnym naturalnym kolorze, 40x80 cm, wysokość 135 cm
Dostawa od 29.10.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
1 209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bobochic Paris
Podnóżek modułowy Nihad modular
Sztruksowy, turkusowy, szerokość 100 cm, głębokość 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Micadoni
Podnóżek Naomi
W kolorze terakoty, szerokość 85 cm, głębokość 85 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka Cavo
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Micadoni
Podnóżek Naomi
Szarobrązowy, szerokość 85 cm, głębokość 85 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Moonia
Materac Air Black
160x190 cm, twardy/średnio twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny/strefowy, z pianki z pamięcią kształtu/z pianki o wysokiej gęstości, grubość 27 cm, nośność 250 kg
(1)
Dostawa od 05.11.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Nowość
Micadoni
Podnóżek Naomi
Zielony, szerokość 85 cm, głębokość 85 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bobochic Paris
Podnóżek Ernest
Żółty, szerokość 85 cm, głębokość 85 cm, wysokość 47 cm
(1)
Dostawa od 30.11.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Oqui
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z białym blatem, ø 90 cm, długość po rozłożeniu 170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 054 zł
z kodem
2 417 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podnóżek Veliro
Aksamitny, zielony, szerokość 90 cm, głębokość 85 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 054 zł
z kodem
2 417 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Fotel Camino
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 37 cm, wysokość siedziska 43 cm
Dostawa od 02.11.2026
2 050 zł
z kodem
2 412 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel ogrodowy Aloha
Metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 66 cm, wysokość 96 cm, głębokość 84 cm
Dostawa od 26.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafa Row
Z drzwiami przesuwnymi, z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 85 cm, wysokość 195 cm, głębokość 44 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Szafka pod TV Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 180 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Biurko Anita
Z litego drewna sosnowego, 50x140 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, bordowy, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Støraa
Komoda Jolene
Z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 38 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Witryna Carmel
Metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 170 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Looi
Z blatem w dekorze dębu, czarny, 50x115 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, czarny, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Germania
Komoda dziecięca Alkmaar
Z przewijakiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 89 cm, wysokość 102 cm, głębokość 77 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Ławka Nafya
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, kremowa, szerokość 119 cm, głębokość 45 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 06.11.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
1 204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Karup
Łóżko dwuosobowe Japan
160x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, szałwiowe
(135)
Dostawa od 27.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, zielony, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karup
Łóżko dwuosobowe Japan
160x200 cm, bez zagłówka, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: lazuorwanie, w kolorze terakoty
(135)
Dostawa od 27.10.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Ławka Bali
Tapicerowana, beżowa, szerokość 133 cm, głębokość 62 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Moduł sofy Roxy
Moduł środkowy, beżowy, szerokość 90 cm, głębokość 98 cm
(22)
Dostawa od 01.12.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Z podnóżkiem, sztruksowy, beżowy, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Biurko Nola
W dekorze dębu, 60x120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Ławka Bali
Tapicerowana, ceglasta, szerokość 133 cm, głębokość 62 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Ławka Bali
Tapicerowana, ciemnoniebieska, szerokość 133 cm, głębokość 62 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, ciemnoniebieskie
Dostawa od 10.11.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Ławka Bali
Tapicerowana, ciemnoszara, szerokość 133 cm, głębokość 62 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.12.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Premier Housewares
Konsola Cebu
Ze szklanym blatem, czarna/w naturalnym kolorze, 49x100 cm, wysokość 75 cm
Dostawa od 02.11.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Niko
Z podnóżkiem, sztruksowy, czerwony, wysokość oparcia 52 cm, wysokość siedziska 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, jasnoniebieskie
Dostawa od 10.11.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Łóżko dwuosobowe Barker
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, jasnoszare
Dostawa od 10.11.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Nowość
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Orbit
Z przędzy pętelkowej Bouclé, jasnoszary
Dostawa od 27.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafka modułowa Basu
Z litego drewna sosnowego, kremowa, szerokość 40 cm, wysokość 210 cm, głębokość 42 cm
Dostawa od 29.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
150
151
152
...
283
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon