Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 509 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Nordure
Stolik Marais
Z kamiennym blatem, beżowy, 90x90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 06.11.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Campus
Biała, 40x35 cm, wysokość 53 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Roba
Półka dziecięca Finn
Wielopoziomowa, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 90 cm, wysokość 29 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Regał dziecięcy Maren
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 29 cm, wysokość 88 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Adana
Biały, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Nordure
Stolik Marais
Z blatem w dekorze orzecha, brązowy, 90x90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 06.11.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Altino
Czarny/w naturalnym kolorze, 60x100 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Barek Vita
Na kółkach, metalowy, 40x68 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, czarny, 215x38 cm, wysokość 300 cm
(67)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Regał Wally
Ze sklejki, powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 63 cm, wysokość 130 cm, głębokość 40 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieszak Triomphe
Stalowy, czarny, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 26.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Nordure
Stolik Marais
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, 90x90 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 06.11.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Element modułowych systemów półek Prima
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 84 cmwysokość 105 cmgłębokość 36,5 cm
Dostawa od 15.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, ze schowkiem, kremowy, ø 43 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Pomocnik kuchenny dla dzieci
Z regulowaną wysokością, bambusowy, szary, nośność 80 kg
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Szafka na buty Albany
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, liczba par butów 4 , szerokość 72 cm, wysokość 43 cm, głębokość 17 cm
(9)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Abano
Drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak Marcolina
Metalowy, czarny/brązowy, szerokość 80 cm, głębokość 30 cm, wysokość 160 cm
(4)
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Hoker Wilma
Tapicerowany, szary, wysokość siedziska 73 cm
(21)
W magazynie
387 zł
z kodem
483,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Bodo
Antracytowa, 50x39 cm, wysokość 72 cm
(11)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Krzesło Badalona
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Keter
Krzesło ogrodowe Deco Porto
Plastikowe, ciemnoszare/ciemnobrązowe, nośność 110 kg, szerokość 56 cm, wysokość 82 cm, głębokość 53 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Maddison
Z litego drewna jodłowego, w kolorze matowej czerni, szerokość 50 cm, wysokość 50 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Zestaw do przedpokoju Haldor
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 64,5 cm, wysokość 180 cm, głębokość 37,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Fotel dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoniebieski
(1)
Dostawa od 20.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Fotel dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoróżowy
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Fotel dziecięcy Lil Sofa
Aksamitny, jasnoszary
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
B.E.S.
Topper Visco Exklusive
90x200 cm, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu, grubość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Krzesło ogrodowe Sofia
Rattanowe, w naturalnym kolorze, nośność 115 kg, szerokość 49,5 cm, wysokość 81,5 cm, głębokość 59 cm
(3)
W magazynie
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka dziecięca Pink Heart
Z siedziskiem, różowa, szerokość 60 cm, wysokość 62 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 29.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Stojak na ubrania Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, 89x52 cm, wysokość 151 cm
Dostawa od 22.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Szafka nocna Post
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 38x35 cm, wysokość 59 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Krzesło Maddie
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, w kolorze khaki
Dostawa od 22.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ciemnozielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Krzesło Maddie
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Regał dziecięcy Sam
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 68 cm, wysokość 62 cm, głębokość 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Konsola Tower
Czarna, 18,5x60 cm, wysokość 80,5 cm
(20)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Półka łazienkowa Multi
Ścienna, stalowa, czarna
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, szare
(17)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Krzesło dziecięce Gugga
Jasnoszare, wysokość siedziska 30 cm, nośność 150 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Puf dziecięcy Kio
Ø 35 cm, wysokość 40 cm, waga 1 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Eleanor
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
489,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
489,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Pomocnik kuchenny dla dzieci
Z regulowaną wysokością, bambusowy, w naturalnym kolorze, nośność 80 kg
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Krzesło Maddie
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Tvilum
Szafka nocna Naia
Biała, 40x50 cm, wysokość 70 cm
Dostawa od 15.10.2026
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon