Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 525 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Swingo
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 15 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Yago
Szary, szerokość 30 cm, wysokość 104 cm, głębokość 30 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Telde
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(6)
W magazynie
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
OYOY Mini
Namiot dla dzieci Circus
Kremowy, ø 100 cm, wysokość 135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Półka
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 90 cm, wysokość 9 cm, głębokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Hoker Finch
Z regulowaną wysokością, tapicerowany, aksamitny, szary, wysokość siedziska 62 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota
(22)
W magazynie
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, szary, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(8)
W magazynie
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, turkusowy, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, biały, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Skiby
Aksamitna, tapicerowana, przed łóżko, czarna, szerokość 100 cm, głębokość 35 cm, wysokość 44 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stolik ogrodowy Lounge
Okrągły, ø 51 cm, wysokość 54 cm
(38)
W magazynie
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Biurko Vita
45x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker Brixton
Tapicerowany, czarny/brązowy, wysokość siedziska 64 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, łososiowy, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(5)
Dostawa od 14.10.2026
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 3 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Stolik Adelya
Stalowy, w kolorze czarni z połyskiem, ø 30 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 22.10.2026
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Stolik Adelya
Stalowy, szary, ø 30 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, różowy, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(6)
W magazynie
275 zł
z kodem
343,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
TemaHome
Półka Balda
Z płyty komórkowej, biała, szerokość 90 cm, wysokość 5 cm, głębokość 22 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Nest
Metalowy, biały, ø 19 cm, wysokość 46,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker Chester
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, ciemnoszary, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(96)
W magazynie
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Nest
Metalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 46,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker Chester
Z litego drewna kauczukowego, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 74 cm
Dostawa od 29.10.2026
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, zielony, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(39)
W magazynie
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, jasnobrązowy, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(117)
W magazynie
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, szarobrązowy, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(139)
W magazynie
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ixia
Hokery zestaw
2 szt., metalowe, żółte, wysokość siedziska 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
344,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szafka na buty Ecori
Z siedziskiem, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze, liczba par butów 4 , szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
276 zł
z kodem
344,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Finja
Biały/brązowy, szerokość 43 cm, wysokość 112 cm, głębokość 36 cm
(122)
W magazynie
277 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Puf West Village
W naturalnym kolorze, ø 38 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 29.10.2026
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Hampton
Aksamitny, w kolorze ochry, szerokość 39 cm, głębokość 39 cm, wysokość 42 cm
(13)
Dostawa od 19.10.2026
278 zł
z kodem
347,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Medas
Z materiału bouclé, ze schowkiem, brązowy, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 19.10.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał nad pralkę/WC Herkules
Metalowy, z połyskiem, biały, szerokość 120 cm, wysokość 300 cm, głębokość 42,5 cm
(105)
W magazynie
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Laura
Wielopoziomowa/narożna, z płyty MDF, powłoka: melamina, biała, szerokość 22 cm, wysokość 117 cm, głębokość 22 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Parasolnik Glam
Metalowy, żółty/w kolorze złota, 18,5x25,5 cm, wysokość 60 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szafka na buty Bahari
Z siedziskiem, bambusowa, powłoka: lakierowanie, szara/brązowa, liczba par butów 4 , szerokość 90 cm, wysokość 45 cm, głębokość 34 cm
(80)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Bahari
Bambusowy, szary/brązowy, szerokość 44 cm, wysokość 96 cm, głębokość 34 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Półka dziecięca Paras
Z płyty MDF, biała, szerokość 55 cm, wysokość 16 cm, głębokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
352 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Sam
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm, głębokość pasującej komody 43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Przewijak Sezane
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, beżowy, szerokość 53 cm, wysokość 14 cm, głębokość 72 cm
Dostawa od 19.10.2026
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Szafka nocna Ikast
Biała/w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Puf Jagger
Pleciony, żółty, ø 45 cm, wysokość 40 cm
(255)
W magazynie
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, bambusowa, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze
(162)
W magazynie
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
17
18
19
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon