Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 331 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
(3)
W magazynie
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Noira Slim
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, z regulowaną wysokością zagłówka, szarobrązowe
(20)
W magazynie
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
-15% z kodem
TemaHome
Regał Dublin
W dekorze betonu, z płyty wiórowej/z płyty MDF/z płyty komórkowej, powłoka: melamina, szary, szerokość 120 cm, wysokość 173 cm, głębokość 29 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Szafka na buty Forma
Uchylna, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 110 cm, głębokość 24 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 186 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielona/szara, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Garden Pleasure
Ławka ogrodowa Fortuna
Drewniana/tapicerowana, w naturalnym kolorze, nośność 200 kg, szerokość 145 cm, głębokość 68 cm, wysokość 78 cm
(2)
Dostawa od 03.11.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Nola
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Fotel ogrodowy Merrigan
Metalowy, biały, nośność 110 kg, szerokość 74 cm, wysokość 84 cm, głębokość 78 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Biurko Lioni
W dekorze dębu, 79x158 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Szafka modułowa Meggy
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowa, szerokość 55 cm, wysokość 215 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Sprint
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, ciemnoszara, szerokość 147 cm, wysokość 200 cm, głębokość 50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Black
140x200 cm, średnio twardy, czarny, grubość 15 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, kremowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(10)
Dostawa od 27.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Germania
Komoda dziecięca Alkmaar
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 115 cm, wysokość 92 cm, głębokość 54 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
MOME
Stolik Arancha
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, ø 100 cm, wysokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Regał Braidwood
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 169 cm, wysokość 88 cm, głębokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stół Cesura
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Stolik Cep
W dekorze jesionu, zielony, ø 110 cm, wysokość 36,5 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 912 zł
z kodem
2 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 27.10.2026
3 833 zł
z kodem
4 509 zł bez kodu
2 254,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(1)
Dostawa od 27.10.2026
3 833 zł
z kodem
4 509 zł bez kodu
2 254,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tvilum
Szafa Madrid
Z lustrem, z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 102 cm, wysokość 199 cm, głębokość 58 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, ciemnobrązowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Light & Living
Konsola Quenza
Z litego drewna akacjowego, w ciemnym naturalnym kolorze, 44x160 cm, wysokość 82 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Konsola Quenza
Z litego drewna mango, w naturalnym kolorze, 44x160 cm, wysokość 82 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Regał Elenor
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w kolorze złota, szerokość 66 cm, wysokość 176 cm, głębokość 25,5 cm
(1)
Dostawa od 03.11.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, szara, szerokość 108 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Zestaw do przedpokoju Ameca
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, szałwiowy, szerokość 86 cm, wysokość 200 cm, głębokość 22 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 841 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
2 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Fotel Jaya
Lniany, beżowy, wysokość oparcia 41 cm, wysokość siedziska 48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek Torino
Beżowy, szerokość 80 cm, głębokość 80 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, biała, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, 80x140 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Mailand
Z regulacją wysokości, 80x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Biurko z regulowaną wysokością Downey
Z regulacją wysokości, z blatem w dekorze dębu, 80x140 cm
Dostawa od 30.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Actona
Szafka pod TV Southampton
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 120 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 02.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnoniebieski, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(9)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, ciemnozielony, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Nola
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Micadoni
Podnóżek modułowy Martina
Czarny, szerokość 95 cm, głębokość 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karup
Fotel Roots
Futon/drewniany, rozkładany, beżowy, wysokość oparcia 55 cm, wysokość siedziska 47 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+13
+14
+ Materiał obicia (2)
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, jasnoszary, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(1)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lucile
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, kremowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(4)
Dostawa od 14.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Leżak ogrodowy Andorra
Regulowany, drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 120 kg, szerokość 62 cm, wysokość 37 cm, głębokość 200 cm
Dostawa od 29.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Fotel Carole
Typu uszak, aksamitny, różowy, wysokość oparcia 83 cm, wysokość siedziska 41 cm
(2)
Dostawa od 10.11.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, szara, szerokość 144 cm, wysokość 92 cm, głębokość 46 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Germania
Szafka z umywalką Celano
Wisząca, z połyskiem, z płyty wiórowej, powłoka: melamina/powłoka: szkło, z połyskiem, szara, szerokość 61 cm, wysokość 61 cm, głębokość 46 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 929 zł
z kodem
2 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
126
127
128
...
278
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon