Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia
...
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble według typu pomieszczenia z kodem zniżkowym
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble łazienkowe
Meble do kuchni i jadalni
Meble biurowe
Meble do przedpokoju
Meble do pokoju dziecięcego
Meble na taras i balkon
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
13 511 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Vita
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Venezia
Ze szklanym blatem, w kolorze złota, ø 48 cm, wysokość 48 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Harlem Hyde
Wielopoziomowa, z litego drewna paulowni, szerokość 99 cm, wysokość 62 cm, głębokość 17,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka pod TV Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 100 cm, wysokość 45 cm, głębokość 36 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Abano
Drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Fotel Glasgow
Z imitacji futra, beżowy, wysokość oparcia 60 cm, wysokość siedziska 46 cm
(7)
W magazynie
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Biurko Vita
45x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z siedziskiem, szara, szerokość 100 cm, wysokość 50 cm, głębokość 34 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ławka Watford
Aksamitna, tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, czarna, szerokość 95 cm, głębokość 36,5 cm, wysokość 46 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
567 zł
z kodem
709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Merida
Z materiału bouclé, beżowy, wysokość oparcia 33 cm, wysokość siedziska 41 cm
Dostawa od 21.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Szafka na buty Padova
Z litego drewna topolowego, czarna, szerokość 78 cm, wysokość 32 cm, głębokość 34 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(7)
W magazynie
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
317 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 2 cm, głębokość 5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, aksamitne, ciemnozielone
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
427 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Fotel Savona
Z materiału bouclé, biały, wysokość oparcia 37 cm, wysokość siedziska 35 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
1 871 zł
z kodem
2 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Harbo
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, czarne
(1)
Dostawa od 19.10.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
574,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Ławka Watford
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, jasnoszara, szerokość 95 cm, głębokość 36,5 cm, wysokość 46 cm
(26)
W magazynie
599 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Z półką, z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 78 cm, wysokość 34 cm, głębokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Alford
Z imitacji futra, beżowy, ø 35,5 cm, wysokość 37 cm
(5)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Regał Vita
Z płyty MDF, powłoka: melamina, czarny, szerokość 36 cm, wysokość 111 cm, głębokość 85 cm
Dostawa od 19.10.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Little Nice Things
Dziecięcy worek do siedzenia Dinosaur
Zielony, szerokość 50 cm, waga 4 kg
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Little Nice Things
Wieszak dziecięcy Tree House
Ścienny, zielony, szerokość 48,5 cm, wysokość 39 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Elyna
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały
(2)
Dostawa od 20.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Light & Living
Stoliki zestaw Duarte
2 szt., ze szklanym blatem, w kolorze złota, ø 75 cm, wysokość 44 cm
Dostawa od 22.10.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Elyna
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowy
(2)
Dostawa od 20.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Light & Living
Regał Winston
Metalowy, czarny, szerokość 141 cm, wysokość 81,5 cm, głębokość 37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 215 zł
z kodem
4 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Elyna
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, czarny
(2)
Dostawa od 20.10.2026
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z drewna z recyklingu, z płyty MDF, powłoka: melamina, białe/czarne/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Kalune Design
Półki zestaw Leila
3 szt., w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 2 cm, głębokość 2 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., w dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, brązowe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
50,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z płyty MDF, powłoka: melamina, białe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
48,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z drewna z recyklingu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(32)
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
51,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Nessa
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, jasnoszary, trzyosobowy, szerokość 246 cm, głębokość 155 cm, głębokość siedziska 58 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 983 zł
z kodem
7 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Leon
Rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, turkusowy, trzyosobowy, szerokość 242 cm, głębokość 97 cm, głębokość siedziska 56 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 599 zł
z kodem
6 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Sofa Copenhagen
Z imitacji skóry, zielona, dwuosobowa, szerokość 164 cm, głębokość 88 cm, głębokość siedziska 52 cm
(1)
Dostawa od 18.11.2026
2 807 zł
z kodem
3 509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Marvel
Z tkaniny szenilowej, beżowy, szerokość 62 cm, głębokość 62 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Narożnik Copenhagen
Z imitacji skóry, lewostronny/z szezlongiem, zielony, czteroosobowy, szerokość 280 cm, głębokość 152 cm, głębokość siedziska 52 cm
(1)
Dostawa od 18.11.2026
5 599 zł
z kodem
6 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Podnóżek Copenhagen
Z imitacji skóry, ciemnozielony, szerokość 58 cm, głębokość 58 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 13.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Sofa Copenhagen
Z imitacji skóry, zielona, trzyosobowa, szerokość 224 cm, głębokość 88 cm, głębokość siedziska 52 cm
(3)
Dostawa od 18.11.2026
3 775 zł
z kodem
4 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Fotel Copenhagen
Z imitacji skóry, zielony, wysokość oparcia 43 cm, wysokość siedziska 45 cm
(29)
Dostawa od 18.11.2026
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Marckeric
Stół Beni
W dekorze dębu, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stół Beni
W dekorze orzecha, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 239 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka Bradford
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, niebieska, szerokość 79 cm, wysokość 100 cm, głębokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 039 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Regał Wainwright
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, czarny, szerokość 79 cm, wysokość 117 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 15.10.2026
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Novogratz
Sofa Regal
Częściowo rozkładana/rozkładana, szara, trzyosobowa, szerokość 204,5 cm, głębokość 85 cm, głębokość siedziska 60 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Sofa Virginia
Jasnoszara, dwuosobowa, szerokość 190,5 cm, głębokość 80 cm, głębokość siedziska 63 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 607 zł
z kodem
3 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Sofa Virginia
Ciemnoniebieska, dwuosobowa, szerokość 190,5 cm, głębokość 80 cm, głębokość siedziska 63 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 631 zł
z kodem
3 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
236
237
238
...
282
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble dla dzieci
Meble do salonu
Meble do sypialni
Meble do przedpokoju
Meble do kuchni i jadalni
Meble łazienkowe
Meble biurowe
Meble na taras i balkon