Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 407 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
PT LIVING
Półka Riqueza Tres
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, z półmatowym wykończeniem, szara, szerokość 60 cm, wysokość 42 cm, głębokość 16 cm
W magazynie
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
WOOOD
Krzesło Ivy
Z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
771 zł
z kodem
964 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na wino
Metalowy, liczba butelek 12
(44)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ceglasta, szerokość 100 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 695 zł
z kodem
3 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
Czarne
(37)
W magazynie
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Rupert
Bujane, tapicerowane, sztruksowe, szare
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Miranda
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: woskowanie, ciemnoniebieska, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Single
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 6, czarny, szerokość 11,5 cm, wysokość 66 cm, głębokość 18 cm
(5)
W magazynie
152 zł
z kodem
189,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
Z płyty MDF, powłoka: folia, biała, szerokość 80 cm, wysokość 88 cm, głębokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Austin
Na kółkach, stalowy, ø 44,5 cm
(1)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Kato
2 szt., tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
834,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Marckeric
Komoda Romantica
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, biała/szara, szerokość 79 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
879 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Austin
Na kółkach, stalowy, ø 44,5 cm
(1)
W magazynie
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Bronco
Metalowa, czarna, szerokość 132 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 639 zł
z kodem
2 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, brązowa, szerokość 100 cm, wysokość 3 cm, głębokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Norwell
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 839 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
1 149,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Ikast
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: papier, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 79 cm, wysokość 92 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Stół Bolzano
Z blatem w dekorze marmuru, ø 110 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Barek Tower
Na kółkach, metalowy, 38x49,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
611 zł
z kodem
764 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Lion
2 szt., z imitacji skóry, z imitacji skóry, brązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
804,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Białe
(2)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
WOOOD
Krzesło Gunn
Z podłokietnikami, z litego drewna sosnowego, czarne
(3)
W magazynie
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Półka Abilen
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 9,5 cm, głębokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Komoda Joey
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 37 cm, wysokość 45 cm, głębokość 26 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Rowley
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Ontario
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, żółte
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Witryna Panorama
Wisząca, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 80 cm, głębokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 82 cm, wysokość 99 cm, głębokość 38 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Półka Ginosu
Z litego drewna mango, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 3 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Półki zestaw Arely
2 szt., z płyty MDF, powłoka: barwienie, zielone, szerokość 55 cm, wysokość 1,5 cm, głębokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Interstil
Krzesło Moon
Z podłokietnikami, czarne/szare
(12)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 70 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Middelfart
2 szt., tapicerowane, ciemnobrązowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Folk
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 8 cm, głębokość 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Actona
Stolik barowy Barlow
W dekorze dębu, 60x120 cm, wysokość 105 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Regał ścienny Seaford
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier/powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 37 cm, wysokość 108 cm, głębokość 24 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, szary, wysokość siedziska 67,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Yes Everyday
Barek Austin
Na kółkach, stalowy, ø 44,5 cm
(1)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Umbra
Barek Bellwood
Na kółkach, metalowy, 44x53 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
751 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Leo
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 123 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Madrid
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 152 cm, wysokość 80 cm, głębokość 38 cm
(7)
W magazynie
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Faffy
2 szt., tapicerowane, aksamitne, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
439,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Hoker Perugia
Z litego drewna tekowego, skórzany, brązowy, wysokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 231 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
51
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni