Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 410 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bobochic Paris
Ławka Oceane
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, pomarańczowa/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 18.11.2026
2 167 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Woodman
Stół Curved
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
Dostawa od 27.10.2026
3 487 zł
z kodem
4 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stół Ther
Z blatem w dekorze dębu, 120x120 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Stół Stripe
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 775 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Nube
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: barwienie, ceglasta/beżowa, szerokość 180 cm, wysokość 91 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 20.10.2026
2 719 zł
z kodem
3 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ławka Bobbie
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, kremowa, szerokość 100 cm, głębokość 45 cm, wysokość 45 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Faye
2 szt., tapicerowane, zielone
(1)
Dostawa od 15.10.2026
695 zł
z kodem
869 zł bez kodu
434,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Nube
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: barwienie, beżowa/kremowa, szerokość 140 cm, wysokość 91 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
2 359 zł
z kodem
2 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, żółte
Dostawa od 20.10.2026
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Stół Junco
W dekorze jesionu, 100x200 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
2 135 zł
z kodem
2 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ławka Topaz
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, przed łóżko, beżowa/w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 07.12.2026
2 431 zł
z kodem
3 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ławka Topaz
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, beżowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 07.12.2026
2 431 zł
z kodem
3 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ławka Calixta
Skórzana, drewniana, przed łóżko, czarna, szerokość 120 cm, głębokość 40 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 449 zł
z kodem
1 811 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Litto
W dekorze dębu, 100x240 cm
(1)
Dostawa od 09.12.2026
5 327 zł
z kodem
6 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 20.10.2026
3 607 zł
z kodem
4 509 zł bez kodu
2 254,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Komoda Nagano
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 75 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
2 407 zł
z kodem
3 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 20.10.2026
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Stół Emmett
Z litego drewna dębowego, 95x240 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 119 zł
z kodem
7 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Turqueta
Drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 160 kg, szerokość 53 cm, głębokość 48,5 cm, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 09.12.2026
2 131 zł
z kodem
2 664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czerwona, szerokość 95 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
2 295 zł
z kodem
2 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 20.10.2026
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Stół Solid
90x160 cm
Dostawa od 19.10.2026
2 015 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Cavo
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, brązowa, szerokość 160 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
2 159 zł
z kodem
2 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Woodman
Komoda Camden Herringbone
Z płyty wiórowej, powłoka: barwienie, z półmatowym wykończeniem, niebieska, szerokość 175 cm, wysokość 75 cm, głębokość 45 cm
(12)
Dostawa od 27.10.2026
2 415 zł
z kodem
3 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Hype
Tapicerowany, z imitacji skóry, koniakowy, wysokość siedziska 65 cm
(5)
Dostawa od 23.10.2026
1 303 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(1)
Dostawa od 19.10.2026
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Ry
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 102 cm, wysokość 95 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
MOME
Komoda Mundra
Z litego drewna mango, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 190 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
4 015 zł
z kodem
5 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 711 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Komoda Lenon
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 105 cm, wysokość 86 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 09.12.2026
3 535 zł
z kodem
4 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Nube
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: barwienie, beżowa/kremowa, szerokość 120 cm, wysokość 140 cm, głębokość 45 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
2 351 zł
z kodem
2 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Arista
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 95 cm, wysokość 120 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
2 119 zł
z kodem
2 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Doric
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 100 cm, wysokość 70 cm, głębokość 48 cm
Dostawa od 16.10.2026
2 719 zł
z kodem
3 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ceglasta, szerokość 180 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
3 343 zł
z kodem
4 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Paris
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 96 cm, wysokość 140 cm, głębokość 49 cm
(2)
Dostawa od 15.10.2026
1 727 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Pensacola
Z imitacji rattanu, z płyty MDF, powłoka: melamina, czarna, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
1 183 zł
z kodem
1 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 159 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
2 703 zł
z kodem
3 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 727 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Komoda Mailen
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir, ciemnobrązowa, szerokość 180 cm, wysokość 75 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 09.12.2026
3 975 zł
z kodem
4 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna Elba
Z litego drewna dębowego, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 88 cm, głębokość 43 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Faye
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 15.10.2026
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Doric
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 200 cm, wysokość 70 cm, głębokość 46 cm
(6)
Dostawa od 20.10.2026
4 111 zł
z kodem
5 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, beżowa, szerokość 180 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
3 383 zł
z kodem
4 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 671 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Cequoia
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 170 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 551 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Doric
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 92 cm, wysokość 120 cm, głębokość 46 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
3 247 zł
z kodem
4 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Witryna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, niebieska, szerokość 58 cm, wysokość 160 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 511 zł
z kodem
1 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
46
47
48
...
51
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni