Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 398 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Topley
Z podłokietnikami, tapicerowane, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Krzesło Mette
Zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 407 zł
z kodem
3 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Filippa
Tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Komoda Nola
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: melamina/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 76 cm, głębokość 45 cm
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 751 zł
z kodem
2 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
779,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Komoda Fawn
Z litego drewna orzechowego, powłoka: olejowanie, brązowa, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 319 zł
z kodem
14 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Półka Wire
Wielopoziomowa, metalowa, beżowa, szerokość 70 cm, wysokość 31 cm, głębokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
871 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półka Tilo
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: woskowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 53 cm, wysokość 53 cm, głębokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w ciemnym naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Komoda Platt
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 220 cm, wysokość 98 cm, głębokość 45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 343 zł
z kodem
5 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 927 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
1 204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Roost
Tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Regał Tower
Stalowy, powłoka: malowanie proszkowe, w matowym białym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 170 cm, głębokość 46,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik barowy Cesura
W dekorze dębu, 60x120 cm, wysokość 105 cm
W magazynie
663 zł
z kodem
829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Actona
Hoker Adisa
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, ciemnoszary, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Lowell
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 919 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
1 199,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, czerwone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 615 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
2 259,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Arosa
2 szt., tapicerowane, szare
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
474,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
vtwonen
Krzesła zestaw Afternoon
2 szt., metalowe, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Ławka Barrali
Drewniana, do kuchni, w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 35 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 135 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, brązowe
(3)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Hammel Furniture
Stół Noor
Rozkładany, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 767 zł
z kodem
9 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
100x210 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 279 zł
z kodem
2 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Stół Palma
90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 943 zł
z kodem
2 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Tomasucci
Krzesło Varm
Tapicerowane, czarne/brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Crate
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 487 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
929,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Patricia
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(6)
W magazynie
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Krzesło Elyna
Tapicerowane, aksamitne, brązowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Meridian
2 szt., tapicerowane, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
499,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stół Soli
Z blatem w dekorze dębu, ø 120 cm
W magazynie
2 847 zł
z kodem
3 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Krzesło Oblique
Tapicerowane, skórzane, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 839 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Zed
Z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 135 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Krzesło Eclipse
Z podłokietnikami, w dekorze jesionu, czarne/szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 551 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Flynn
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Amira
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: papier, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Patricia
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, szare
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 055 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Moss
Wielopoziomowa, z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 46 cm, wysokość 46 cm, głębokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Ontario
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
13
14
15
...
50
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni