Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
2 407 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Casa Selección
Półki zestaw
2 szt., z płyty MDF, czarne/w naturalnym kolorze, szerokość 21 cm, wysokość 10 cm, głębokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw stołu i krzeseł Weston
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 671 zł
z kodem
5 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 5
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Pep
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: barwienie, żółta/szara, szerokość 50 cm, wysokość 40 cm, głębokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw stołu i krzeseł Wimslow
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 991 zł
z kodem
6 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Liliales
Wielopoziomowa, z litego drewna świerkowego, brązowa, szerokość 44 cm, wysokość 40 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
871 zł
z kodem
1 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
TemaHome
Półka Balda
W dekorze dębu, z płyty komórkowej, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 5 cm, głębokość 22 cm
(2)
W magazynie
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
TemaHome
Półka Balda
Z płyty komórkowej, biała, szerokość 90 cm, wysokość 5 cm, głębokość 22 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Spinder Design
Półka Flex
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 30 cm, wysokość 12 cm, głębokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Regał na wino Macon
W dekorze jesionu, w naturalnym kolorze, liczba butelek 12, w naturalnym kolorze, szerokość 36,5 cm, wysokość 36 cm, głębokość 29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Półka Febe
Metalowa, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 60 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Stolik barowy Peru
Z blatem w dekorze dębu, 52x120 cm, wysokość 102 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
839 zł
z kodem
1 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 20 cm, głębokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z drewna z recyklingu, z płyty MDF, powłoka: melamina, białe/czarne/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Półka Nomad
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 44 cm, głębokość 20 cm
(1)
W magazynie
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Maddison
Z litego drewna mango, brązowa, szerokość 120 cm, wysokość 24 cm, głębokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Interia Home & Living
Półka Kalle
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 8 cm, głębokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Półka Mu
Z litego drewna dębowego, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 2,5 cm, głębokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z płyty MDF, powłoka: melamina, białe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
48,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Spinder Design
Półka Cubic
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 46 cm, wysokość 167 cm, głębokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ixia
Krzesła zestaw
2 szt., sztaplowane, metalowe, z półmatowym wykończeniem, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tenzo
Krzesła zestaw Zoe
2 szt., beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ixia
Krzesła zestaw
2 szt., sztaplowane, metalowe, z półmatowym wykończeniem, żółte
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Półka Teaser
Wielopoziomowa, metalowa, ciemnozielona, szerokość 30 cm, wysokość 30 cm, głębokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Komoda Oslo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 99 cm, wysokość 82 cm, głębokość 39 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tenzo
Krzesła zestaw Ritz
2 szt., aksamitne, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 967 zł
z kodem
2 459 zł bez kodu
1 229,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Adawa
Metalowa, z połyskiem, kremowa, szerokość 32,5 cm, wysokość 18 cm, głębokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Dual Floor
Metalowy, w kolorze złota, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, w kolorze złota, szerokość 25 cm, wysokość 57 cm, głębokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Półka Maddison
Z litego drewna jodłowego, w kolorze matowej czerni, szerokość 60 cm, wysokość 30 cm, głębokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Półka
Wielopoziomowa, z płyty MDF, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 41 cm, głębokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Krzesło Curious
Tapicerowane, czarne/antracytowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 143 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, czarne
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
563 zł
z kodem
704 zł bez kodu
352 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Półka Hola
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, biała, szerokość 28 cm, wysokość 23 cm, głębokość 18 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, z imitacji skóry, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 263 zł
z kodem
2 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
LABEL51
Krzesła zestaw Forli
2 szt., aksamitne, aksamitne, jasnoróżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 303 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
814,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 455 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, jasnoszare
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
357 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Regał na wino Cuadro
Wiszący, metalowy, czarny, liczba butelek 10, powłoka: barwienie, czarny, szerokość 67 cm, wysokość 66 cm, głębokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Book
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 519 zł
z kodem
3 149 zł bez kodu
1 574,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na wino Rocks
Metalowy, liczba butelek 3
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnoniebieska, szerokość 80 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Selina
2 szt., tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Alaia
Z blatem z drewna akacjowego, 90x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 384 zł
z kodem
2 980 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Household Pleasure
Półka
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 4 cm, głębokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
17
18
19
...
51
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni