Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
2 419 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
vtwonen
Ławka Cluster
Z materiału bouclé, tapicerowana, do kuchni, beżowa, szerokość 164 cm, głębokość 75 cm, wysokość 86 cm
Dostawa od 07.12.2026
4 903 zł
z kodem
6 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Yodalia
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z ceramicznym blatem, 100x130 cm, długość po rozłożeniu 190 cm
Dostawa od 09.12.2026
5 470 zł
z kodem
6 837 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, niebieski
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Ławka Baenk
Drewniana, do kuchni, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, głębokość 44 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 04.11.2026
1 895 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Zora
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, w kolorze terakoty, szerokość 120 cm, głębokość 43 cm, wysokość 43 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 244 zł
z kodem
1 555 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Regał Victora
Z litego drewna akacjowego, powłoka: lakierowanie/powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 42 cm, wysokość 150 cm, głębokość 42 cm
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 09.12.2026
1 705 zł
z kodem
2 131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, zielony
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Yodalia
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z ceramicznym blatem, 100x130 cm, długość po rozłożeniu 190 cm
Dostawa od 09.12.2026
5 470 zł
z kodem
6 837 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Melvar
W dekorze orzecha, 121x121 cm
(2)
Dostawa od 09.12.2026
4 263 zł
z kodem
5 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Dover
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 21.10.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stół Rhonda
Z litego drewna dębowego, ø 129 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
2 783 zł
z kodem
3 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, bordowy
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszary
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, kremowy
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
719 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Stół District
Z litego drewna wiązu, ø 80 cm
Dostawa od 29.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 20.10.2026
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ceglaste
Dostawa od 16.10.2026
1 687 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Kalune Design
Stół Sabella
W dekorze orzecha, 90x200 cm
Dostawa od 06.11.2026
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Kalune Design
Stół Sablin
W dekorze orzecha, 89,5x180 cm
Dostawa od 06.11.2026
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Naia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
Dostawa od 20.10.2026
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, czarny
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Hoker Tamzin
Tapicerowany, czarny/szary
Dostawa od 29.10.2026
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Hoker Hogo
Metalowy, niebieski, wysokość siedziska 68 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Bizzotto
Ławka Dayla
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, szara, szerokość 108 cm, głębokość 41,5 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 22.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, szary
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
1
...
37
38
39
...
51
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni