Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Lustra
Lustra
...
Dekoracje
Lustra
Lustra ścienne
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Wysokość
Szerokość
Średnica
Cena
+ Więcej (11)
Ścienne
221 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Osaka
Ścienne, 79x86,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Wireworks
Lustro Galnce
Ścienne, z drewnianą ramą, ø 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Lustro
Ścienne, ø 29 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Rowico
Lustro Lodur
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 55x150,5 cm
(6)
W magazynie
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Arc
Ścienne, ø 80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Stella
Ścienne/stojące, 40x150 cm
(3)
W magazynie
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Lustro
Ścienne, 19x29 cm
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Two-Tone
Ścienne, 60x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
637 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rowico
Lustro Hillmond Oak
Ścienne, 40x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Will
Ścienne, 60x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Karval
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Flower
Ścienne, ø 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(2)
W magazynie
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Lustro Ameca
Ścienne, ø 60 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Ścienne, ø 49 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Lustro Conny
Ścienne, 60x150 cm
(4)
Dostawa od 19.11.2026
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46,99 zł
15,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Lustro
Ścienne, z oświetleniem/z półką, 76x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Bosaro
Ścienne, 54x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Harry
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
393 zł
z kodem
461,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Lustro Organic
Ścienne, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(1)
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Mono
Ścienne, 60x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Edge
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Georgia
Ścienne, 75x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lustro Depth
Ścienne, z drewnianą ramą
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
315 zł
z kodem
370,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
MSV
Lustra
6 szt., ścienne, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Lustro Azula
Ścienne, 59x120,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Alura
Ścienne, z drewnianą ramą, 45,5x47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
497 zł
z kodem
585 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Slate
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Lustro Donna
Ścienne, ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Lustro
Ścienne, 52x62 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Eclipse
Ścienne, 90x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 453 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Zariah
Ścienne, 74x109 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 291 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Lucia
Ścienne, z oświetleniem, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
624 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Anera
Ścienne, 95x108,5 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Shamel
Ścienne, z drewnianą ramą, 45x70 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Nerina
Ścienne, 52x152 cm
(1)
Dostawa od 16.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Lustro Hubba
Ścienne, 87x92 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
764 zł
z kodem
899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Ulubione filtry
Okrągłe lustra
Lustra ścienne
Lustra kosmetyczne
Lustra stojące
Lustra z oświetleniem
Lustra przechylane
Lustra z półką
Lustra powiększające