Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Kwiaty i doniczki
...
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Kwiaty i doniczki · Oferty i zniżki
Sztuczne kwiaty
Doniczki
Kwietniki
Skrzynki na kwiaty
Konewki
Spryskiwacze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
608 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Eco
Plastikowe, 20x30 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Ontop
Wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 60 cm
(7)
Dostawa od 02.11.2026
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
20 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Tomasucci
Doniczka Poppy
Samonawadniająca, plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(12)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Spryskiwacz Herbal
Szklany, 500 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 20 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Osłonka na doniczkę Trigg
Na zioła/wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 19 cm, wysokość 71 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 31x31 cm, wysokość 114 cm
(6)
Dostawa od 29.10.2026
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Konewka Sausage Dog
Porcelanowa
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
121,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 17x23,5 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(8)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(9)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x25 cm, wysokość 20 cm
(12)
Dostawa od 21.10.2026
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Konewka
Metalowa, 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Sztuczny kwiat Lavender
Ø 16 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus
Ø 33 cm, wysokość 101 cm
(5)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Pennie
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 25x25 cm, wysokość 80 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
381 zł
z kodem
447,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 17 cm, wysokość 22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 25x25 cm, wysokość 80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Whity
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 32x2 cm, wysokość 164,5 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 18 cm, wysokość 8,5 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
40 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 29 cm, wysokość 26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
13
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kwietniki
Konewki
Spryskiwacze
Uprawa roślin
Rękawice i fartuchy ogrodowe