Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Kwiaty i doniczki
...
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Kwiaty i doniczki · Oferty i zniżki
Sztuczne kwiaty
Doniczki
Kwietniki
Skrzynki na kwiaty
Konewki
Spryskiwacze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
606 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., ø 7 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat
Ø 15 cm, wysokość 43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna palma
Ø 60 cm, wysokość 90 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
304 zł
z kodem
380 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietniki Aria
2 szt., ze stali, 12x18,5 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Drewniany, 22,5x33 cm, wysokość 39 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Osłonki na doniczki zestaw Betsy
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 36 cm, wysokość 56,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
615 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Osłonki na doniczki zestaw Milly
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 36 cm, wysokość 56,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(6)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Normu
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 30 cm, wysokość 85 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Sella
Ręcznie wykonana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Bati
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Lija
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Kwietnik Marielle
Metalowy, ø 44 cm, wysokość 124 cm
Dostawa od 20.10.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka
6x9 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Suszona roślina Cotton
Ø 10 cm, wysokość 55 cm
(13)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Casa Selección
Sztuczna lawenda
3 szt., ø 10 cm, wysokość 31 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 15 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
306,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 38x19 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
329,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 17 cm, wysokość 22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę Bird
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 11,5 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 24,5x22 cm, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Miska do kiełkowania
Na zioła, szklana, ø 12 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Doniczki zestaw Hanoi
3 szt., z hiacyntu wodnego, bez otworu drenażowego, ø 49 cm, wysokość 51,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, wysokość 51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna trawa
Ø 51 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
135,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Pelia
Ø 28 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Rabo
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
159 zł
z kodem
198,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Anthurium
Ø 20 cm, wysokość 117 cm
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Willow
Ø 14 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
4
5
6
...
13
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kwietniki
Konewki
Spryskiwacze
Uprawa roślin
Rękawice i fartuchy ogrodowe