Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Wenko
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Wenko
1 496 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(90)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, stalowy, szary, 18x23 cm, wysokość 70 cm
(30)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Ścierki zestaw Miko
2 szt., z mikrowłókna, czarne/szare, 40x60 cm
(49)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, morski, 5,5 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(55)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(34)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
6 szt., wiszące, plastikowe
(123)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
10,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 20 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, metalowy, w kolorze matowej czerni, 7,5x16 cm, wysokość 6,5 cm
(26)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(13)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pergole
Ceramiczna, kremowa, ø 10 cm, wysokość 38 cm
(8)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Fablo
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Sirmione
Ceramiczna, beżowa, ø 10,5 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea Gold
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, ø 9 cm, wysokość 40,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bribano
Wisząca, ze stali nierdzewnej, czarna
(9)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w matowym białym kolorze
(18)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 9 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, zielona
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(10)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, zielona
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Adiamo
Stalowy, w kolorze matowego srebra, 28x28 cm, wysokość 170 cm
(48)
W magazynie
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brandol
Ceramiczny, czarny, 325 ml, 10x10 cm, wysokość 14 cm
(48)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Idro
Ceramiczny, w kolorze złota, ø 6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(8)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(106)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Astera
Kwiecista, biała/szara, 180x200 cm
(95)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Atri
Plastikowy, biały, 6 l
(29)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lesina
Ze szczotką, czarny/w naturalnym kolorze, 18x18 cm, wysokość 69 cm
(48)
W magazynie
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Levante
Stalowy, czarny, 36x17 cm, wysokość 79 cm
(8)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Noble
Stalowy, w kolorze srebra, 45,5x20 cm, wysokość 82 cm
(28)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabina
Metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, antypoślizgowa, 94 cm, nośność 150 kg
(52)
W magazynie
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Bamboo
Ceramiczny, biały, 276 ml, 9x8 cm, wysokość 17,5 cm
(339)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(77)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Stripes
Odpowiedni do prania/z pianki pamięciowej, z pianki pamięciowej, brązowy/beżowy, 50x80 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drabina
Metalowa, czarna/w naturalnym kolorze, antypoślizgowa, 119 cm, nośność 150 kg
(155)
W magazynie
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Home
Stalowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(55)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Hella
Ze szczotką, stalowy, w kolorze matowej czerni, 20x15 cm, wysokość 69 cm
(93)
W magazynie
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(55)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, białe
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x15 cm, wysokość 7 cm
(118)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, 12,5x9,5 cm, wysokość 37 cm
(424)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Fablo
Plastikowy, brązowy, 400 ml, ø 9,5 cm, wysokość 17,5 cm
(4)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
4
5
6
...
32
Załaduj więcej