Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Wenko
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Wenko
1 487 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Detroit
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x9 cm, wysokość 40 cm
(47)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Astera
Wolnoopadająca, 38 x 45 cm, plastikowa, biała/szara, z nadrukiem
(171)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(109)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, morski, 2 l
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, 340 ml, 9x8 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(55)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, morski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(92)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Avola
Ze szczotką, szary, 13x16 cm, wysokość 70 cm
(52)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(146)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Hexa
Ceramiczny, biały, 6,5x6,5 cm, wysokość 9 cm
(60)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Rounded
Z żywicy polimerowej, fioletowy, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Regał łazienkowy Bahari
Bambusowy, szary/brązowy, szerokość 44 cm, wysokość 96 cm, głębokość 34 cm, na kółkach
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Adria
Do łazienki, plastikowy, czarny, wysokość 15 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy
Plastikowy, beżowy, 55x55 cm
(11)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, w kolorze srebra
(453)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze srebra z połyskiem, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Covelo
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarno-biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, biały/czarny, 740 ml, 10,5x10,5 cm, wysokość 24,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 2 l
(248)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Black Outdoor Kitchen Fago
Do zabudowy, plastikowy, czarny, 5 l
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe/w kolorze złota, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(68)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, białe, 30x52 cm
(68)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Gąbki do naczyń zestaw
2 szt., silikonowe
(171)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Universal
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, antracytowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Vorno
Wolnoopadająca, 37,5 x 46 cm, plastikowa, czarna
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Orio
Metalowy, czarny/w kolorze srebra, 12x21 cm, wysokość 10,5 cm
(196)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowy, czarny, 15,5x7,5 cm, wysokość 6 cm
(71)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Babusa
Ze wzorem drewna, pomarańczowa, 180x200 cm
(21)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Moździerz
Marmurowy, ø 11 cm
(32)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, geometryczne, 30x52 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(7)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(250)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Allegre
W naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Tekstylny/plastikowy, biały, 20 l
(148)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, ze stali chromowanej, szary, 12 l
(203)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Drążki teleskopowe do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe/plastikowe, białe, wysokość 120 cm
(57)
W magazynie
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(42)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
21
22
23
...
31
Załaduj więcej