Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Wenko
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Wenko
1 495 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 9x9 cm, wysokość 9 cm
(83)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, w kolorze srebra, 23x18 cm, wysokość 70 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Bahari
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 26 cm
(75)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, beżowy, 2 l
(21)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Oak
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, jasnobrązowa, ze wzorem drewna
(75)
W magazynie
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, czarny, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 9x13 cm, wysokość 40,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 20 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, morski, 2 l
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Tullin
Geometryczna, biała/niebieska, 180x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(131)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, bambusowa, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze
(162)
W magazynie
300 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, szaroróżowy, 3 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, biały, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Braidi
Ze szczotką, bambusowy, czarny, 20x26 cm, wysokość 75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Villena
Betonowy, szary, 150 ml, 8x7 cm, wysokość 16 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Habos
Wolnoopadająca, 36 x 46 cm, plastikowa, biała
(76)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Moisture killer 5 kg
Biały
(7)
W magazynie
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw pojemników na przyprawy Bruna
12 szt., ze stojakiem, szklane
(45)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Agira
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, czarny, 11x12 cm, wysokość 54 cm
(53)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Vermont
Ścienna, w kolorze srebra
(54)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Onyx
Marmurowy, biały, ø 7 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(190)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rotello
Biały, 250 ml, 7,5x9 cm, wysokość 13 cm
(27)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, 10,5x10,5 cm, wysokość 35,5 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Aldeno
38 x 41 cm, w kolorze złota
(21)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Sirmione
Ceramiczna, szara, ø 10,5 cm, wysokość 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Łyżka do butów
Czarna
(60)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Bambusa
W naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 46 cm, głębokość 30 cm, z siedziskiem
(34)
W magazynie
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Szafa Balance
Tekstylna, beżowa, szerokość 90 cm, wysokość 160 cm, głębokość 50 cm
(36)
W magazynie
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz
Stalowy, czarny, 30x36 cm
(151)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(154)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Orio
Metalowy, czarny, 12x21 cm, wysokość 10,5 cm
(56)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Zestaw prysznicowy Young Line
Z deszczownicą/ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota, 101 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 380 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(25)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, ciemnoszara, 42x8 cm
(33)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
15
16
17
...
32
Załaduj więcej