Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Wenko
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Wenko
1 489 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Ścierki zestaw Miko
2 szt., z mikrowłókna, czarne/szare, 40x60 cm
(49)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 2,5 cm
(37)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał na buty Hero
Metalowy, teleskopowy, czarny, liczba par butów 16 , szerokość 115 cm, wysokość 68 cm, głębokość 23 cm
(72)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, bambusowe, w naturalnym kolorze
(39)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Montalfano
Z żywicy polimerowej, biały, 300 ml, 7,5x8 cm, wysokość 16,5 cm
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Lines
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 600 ml
(65)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa Mirasol
Pod prysznic, 54x54 cm
(70)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bamboo
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 12 cm
(260)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, czarny, 10x7,5 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Quadro
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 14x13,5 cm, wysokość 7,5 cm
(233)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(30)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem Power-loc
(197)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Regał łazienkowy Fondi
Z litego drewna akacjowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 76,5 cm, głębokość 31 cm, na kółkach
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 9x16 cm, wysokość 13,5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Iria
Ze szczotką, stalowy, czarny, 20x23 cm, wysokość 72 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
309 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Biały, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, biały
(38)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Korek do zlewu
W kolorze srebra, metalowy, ø 4 cm
(24)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek prysznicowy na słuchawkę
Bez wiercenia, z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(25)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(59)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ławka Amandola
Tapicerowana, szara, szerokość 59 cm, głębokość 39 cm, wysokość 45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, biały, 6 l
(146)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, czarna, 42x8 cm
(1086)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Squeez-e Sink
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Nerno
Ceramiczny, czarny, ø 6,5 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(49)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(32)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Taboret pod prysznic Secura
Metalowy/plastikowy, biały, antypoślizgowy, wysokość 48 cm, nośność 120 kg
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Barek Rustico
Na kółkach, metalowy, 40x80 cm
(194)
W magazynie
Ostatnie sztuki
552 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Lizan
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, 10,5x10,5 cm, wysokość 35,5 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Parawan Kailua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, wysokość 178 cm
(11)
W magazynie
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(52)
W magazynie
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(31)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Vali
Drewniana, w naturalnym kolorze, 37x12 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Turbo-Loc
Bez wiercenia, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 3x23 cm, wysokość 6,5 cm
(178)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, czarny, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(282)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szafka na buty Loft
Z siedziskiem, w dekorze drewna egzotycznego, z płyty MDF, powłoka: folia, w naturalnym kolorze, liczba par butów 10 , szerokość 103 cm, wysokość 48 cm, głębokość 30 cm
(63)
W magazynie
428 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Basic
Plastikowy, czarny, 26,5x47,5 cm
(106)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trio Ecori
Tekstylny, czarny, 3x35 l
(39)
W magazynie
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Empire
Ceramiczny, czarny, 12,5x37 cm, wysokość 19 cm
(1330)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Ulubione
Wenko
Podkładki zestaw
8 szt., ze stojakiem, z filcu, czarne
(49)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
6,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(262)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Marrakesh
Ceramiczny, brązowy, 400 ml, 8x8 cm, wysokość 19 cm
(1060)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
12
13
14
...
32
Załaduj więcej