Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Kod zniżkowy
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Kod zniżkowy
45 885 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Roba
Pacynki zestaw
6 szt., tekstylne, prać ręcznie, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
Dostawa od 20.10.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Leila
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, ciemnoszary, trzyosobowy, szerokość 242 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
Dostawa od 10.11.2026
7 967 zł
z kodem
9 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (3)
-20% z kodem
Makamii
Narożnik Leila
Z tkaniny szenilowej, rozkładany/ze schowkiem, w kształcie litery U, ciemnoszary, powyżej 4 osób, szerokość 317 cm, głębokość 162 cm, głębokość siedziska 60 cm
(4)
Dostawa od 10.11.2026
9 799 zł
z kodem
12 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (3)
-20% z kodem
Trio
Lampa punktowa Tarifa
Czarna, szklana, 13x70x20 cm
Dostawa od 26.10.2026
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 90x140 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tvilum
Regał modułowy Prima
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biały, szerokość 178 cm, wysokość 113 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 15.10.2026
1 770 zł
z kodem
2 212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Emm Potato
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 70x240 cm
Dostawa od 22.10.2026
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Bali
Rozkładana/ze schowkiem, ciemnoniebieska, trzyosobowa, szerokość 222 cm, głębokość 84 cm, głębokość siedziska 65 cm
(5)
Dostawa od 04.12.2026
6 279 zł
z kodem
7 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mazzini Sofas
Sofa Vanda
Aksamitna, prawostronna, odpowiednia dla zwierząt domowych, beżowa, czteroosobowa, szerokość 264 cm, głębokość 110 cm, głębokość siedziska 66 cm, prawostronna
(26)
Dostawa od 04.12.2026
6 415 zł
z kodem
8 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Materiał obicia (2)
+ Róg i kształt (4)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Roxelane
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, jasnoszary, trzyosobowy, szerokość 258 cm, głębokość 150 cm, głębokość siedziska 60 cm
Dostawa od 18.11.2026
9 609 zł
z kodem
12 011 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Narożnik Roxelane
Z materiału bouclé, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny/z szezlongiem, jasnoszary, trzyosobowy, szerokość 258 cm, głębokość 150 cm, głębokość siedziska 60 cm
Dostawa od 18.11.2026
9 609 zł
z kodem
12 011 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Rosella
Czarny/w naturalnym kolorze, z rafii, 98x98x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Dziecięcy worek do siedzenia Terrazzo Square
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, ze zdejmowanym pokrowcem, biały, szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, waga 2 kg
Dostawa od 21.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Anani
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, jasnoniebieskie
Dostawa od 10.11.2026
5 727 zł
z kodem
7 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Akela
140x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, lawendowe
Dostawa od 10.11.2026
5 767 zł
z kodem
7 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Hauke
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 10.11.2026
5 991 zł
z kodem
7 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Akela
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
6 039 zł
z kodem
7 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Anani
140x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
Dostawa od 10.11.2026
5 279 zł
z kodem
6 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Akela
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, lawendowe
Dostawa od 10.11.2026
6 039 zł
z kodem
7 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Makamii
Łóżko dwuosobowe Akela
160x200 cm, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, ciemnoszare
Dostawa od 10.11.2026
6 039 zł
z kodem
7 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Sofa dla dzieci Settee
Z materiału bouclé, ze zdejmowanym pokrowcem, kremowa, 132 cm
Dostawa od 21.10.2026
2 135 zł
z kodem
2 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Traxory
Taca
40x30 cm, do serwowania, drewniana
(2)
Dostawa od 04.11.2026
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moonia
Materac Slim Max
180x200 cm, średnio twardy/ekstra twardy, piankowy, dwustronny/antyalergiczny, z pianki o wysokiej gęstości, grubość 15 cm, nośność 180 kg
(1)
Dostawa od 30.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 869 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Coco Natural
120x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 16 cm
(28)
Dostawa od 20.10.2026
1 983 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Linz
Szara, dwuosobowa, szerokość 200 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 83 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 767 zł
z kodem
7 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Materiał obicia (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Sofa Linz
Aksamitna, odpowiednia dla zwierząt domowych, morska, dwuosobowa, szerokość 175 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 83 cm
(1)
Dostawa od 04.12.2026
5 271 zł
z kodem
6 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., metalowe, ø 25 cm
Dostawa od 20.10.2026
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Trio
Kinkiet Raglan
W kolorze matowej czerni, metalowy, LED
Dostawa od 26.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bobochic Paris
Moduł sofy Nihad modular
Lewostronny/z szezlongiem, sztruksowy, kremowy, szerokość 125 cm, głębokość 148 cm
(9)
Dostawa od 18.11.2026
4 026 zł
z kodem
5 033 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (7)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Moduł sofy Nihad modular
Lewostronny, sztruksowy, kremowy, szerokość 163 cm, głębokość 100 cm
(9)
Dostawa od 18.11.2026
4 023 zł
z kodem
5 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (7)
-20% z kodem
Bobochic Paris
Moduł sofy Nihad modular
Strona zmienna/z szezlongiem, sztruksowy, kremowy, szerokość 100 cm, głębokość 148 cm
(9)
Dostawa od 18.11.2026
3 510 zł
z kodem
4 387 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (7)
-20% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko dwuosobowe Lounge L
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, z tkaniny szenilowej, szare
Dostawa od 19.11.2026
5 479 zł
z kodem
6 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Micadoni
Łóżko dwuosobowe Kelp
200x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, beżowe
(34)
Dostawa od 04.12.2026
5 599 zł
z kodem
6 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
+ Materiał obicia (2)
-20% z kodem
Maison de Rêve
Topper
140x200 cm, średnio twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem, grubość 6 cm, nośność 250 kg
(2)
Dostawa od 27.10.2026
711 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Boo Dark Olive
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, ciemnozielony, 70x300 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 071 zł
z kodem
1 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Vera Ochre
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze ochry, 70x225 cm
Dostawa od 22.10.2026
879 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Emm Black Linen
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, antracytowy, 70x120 cm
Dostawa od 22.10.2026
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Dana Ochre
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze ochry, 70x250 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Mono Sage Army
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnozielony, 70x200 cm
(7)
Dostawa od 22.10.2026
983 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Edit Charcoal
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, antracytowy, 85x260 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
1 391 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Kotte Sand
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 70x300 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Carl Sage
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnozielony, 70x270 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Dywan odpowiedni na zewnątrz Ilda Pine
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/kremowy, 70x120 cm
Dostawa od 22.10.2026
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Mono Light Nougat
Dwustronny/odpowiedni do prania, syntetyczny, bouclé, bez włosia, beżowy, 70x300 cm
(7)
Dostawa od 22.10.2026
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Moonia
Materac Grand Spring Nature
180x200 cm, średnio twardy, sprężynowy, antyalergiczny/strefowy/termoregulacyjny, z pianki z pamięcią kształtu/ze sprężynami kieszeniowymi/z pianki żelowej, grubość 30 cm, nośność 200 kg
(2)
Dostawa od 03.11.2026
4 839 zł
z kodem
6 049 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Biała, 42,5x150 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
1
...
905
906
907
...
956
Załaduj więcej