Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Kod zniżkowy
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Kod zniżkowy
45 944 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Fotel ogrodowy Tosca
Rattanowy, beżowy/w naturalnym kolorze, nośność 115 kg, szerokość 56 cm, wysokość 90 cm, głębokość 70 cm
(1)
W magazynie
1 239 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Center
Czarna, 45x75 cm
(26)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Incesante
W kolorze ochry, szklana, ø20x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, okrągły, bordowy, ø 80 cm
(52)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Vintage Flower
Odpowiedni do prania, aksamitny, szary, ø 140 cm
(51)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Kinkiet Current
Biały/beżowy, szklany, 71x111x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Betiel
3 szt., drewniane, ze świątecznym motywem
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
51 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(109)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Lava
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 42x20 cm, wysokość 81 cm
(61)
W magazynie
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(78)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Wybielający marker do fug
(1749)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sapho
Umywalka Retro
Ceramiczna, biała, szerokość 100 cm, głębokość 54,5 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 751 zł
z kodem
3 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Loft
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 120x170 cm
(16)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Zone
Pojemnik na chusteczki Ume
Plastikowy, 14x26 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Stag
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, brązowa, 135x200 cm
(174)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bizzotto
Lampion Darreh
Ceramiczny, ø 16 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Clown
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
W magazynie
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, biały, 1,5 l
(1)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Miska na jajka Hen Nest
Ceramiczna, biała
(113)
W magazynie
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Plastikowy, beżowy, 40 l
(78)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Kinkiet Wally
Zielony, metalowy, 45x59x9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris Strawberry Thief
Z włókna kokosowego, 60x90 cm
(7)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Peas
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w kolorze kości słoniowej, 134x200 cm
(83)
W magazynie
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Bieżnik Meadow Flower
Kwiecisty, 40x130 cm
(44)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Una Floral
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnozielony, 190x290 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
795 zł
z kodem
994 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Calmio
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, szarobrązowy, 80x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na słuchawkę prysznicową Libertà
Bez wiercenia, plastikowy, w kolorze matowego złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 230x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Juno
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, w jasnym naturalnym kolorze, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
ReCollector
Kosz na śmieci Mini Box
Ścienny, z plastiku z recyklingu, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bonami Essentials
Krzesło Arch
Z litego drewna dębowego, z imitacji skóry, czarne
(7)
W magazynie
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Shard
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Szaroróżowy, 6 l, plastikowy
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Gleam
W kolorze złota, metalowa, ø19,5x18 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda dziecięca Max
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, morska, szerokość 110 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Malachi
Biały/kremowy, marmurowy, ø20x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Parasolnik Glam
Metalowy, żółty/w kolorze złota, 18,5x25,5 cm, wysokość 60 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 17 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bambusa
Ścienna, bambusowa, w naturalnym kolorze
(42)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karup
Stolik Sticks
Z litego drewna sosnowego, czarny, ø 60 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Simple Living
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 319 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
81
82
83
...
958
Załaduj więcej