Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Kod zniżkowy
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Kod zniżkowy
45 698 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Polo
Ścienny, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Ze stali nierdzewnej, szary, 36,5 x 26,5 cm
(11)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, czarne
(43)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(13)
W magazynie
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Umywalka Sunday
Okrągła, czarna, ø 40 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stołek Comiso
Plastikowy, czarny, wysokość 46 cm, nośność 180 kg
(6)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Casafina
Wyciskarka do cytrusów Fattoria
Ceramiczna
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Padua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 7x7 cm, wysokość 11 cm
(185)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Illana
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 8,5 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelanowy, biały
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Montana Liso
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(59)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Maselniczka Whiteline
Porcelanowa, biała, 9x16 cm
(86)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Rama
Ścienny, ø 30 cm
W magazynie
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Crushed Velvet
Pikowana, aksamitna, szara, 220x220 cm
(19)
W magazynie
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 22x11 cm, wysokość 7 cm
(31)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami Essentials
Leżak ogrodowy Dionysus
Regulowany/składany, drewniany, beżowy/w naturalnym kolorze, nośność 64 kg, szerokość 58,5 cm, wysokość 88 cm, głębokość 100 cm
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Kirpi
Czarna, metalowa, ø34x131 cm
(27)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Wing
Plastikowy, biały, 33 l
(94)
W magazynie
305 zł
z kodem
381 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Carpetuni
Jasnoszara, 45x120 cm
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Biurko Jakes
Z otworem na kable, 65x120 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 131 zł
z kodem
2 664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Toster Heritage
Jasnoniebieski, ze stali nierdzewnej, moc 1630 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Pomarolo
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 17x25 cm, wysokość 70,5 cm
(6)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(116)
W magazynie
143 zł
z kodem
178,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Bouclé
Z juty, bouclé, bez włosia, szarobrązowy, 80x150 cm
(27)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 120x170 cm
(10)
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Moonlight
Zaciemniająca, w gwiazdy, szara, 140x260 cm
(5)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Café
Ze szkła hartowanego, brązowa, z nadrukiem, 60x50 cm
(753)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Exclusive
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(143)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Welcome
Z plastiku z recyklingu, brązowa, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(23)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x17 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 30x20 cm, wysokość 73 cm
(244)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Fondiro
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 24x12 cm, wysokość 42 cm
(43)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Yen One
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 200x290 cm
(112)
W magazynie
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan Notting Hill Portobello
Tkany ręcznie, syntetyczny, bouclé, bez włosia, w kolorze kości słoniowej, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter Hufflepuff
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Woya
Z żywicy polimerowej, szary, 6x14,5 cm, wysokość 14 cm
(49)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Cosenza
Ze szczotką, stalowy, czarny, 17,5x32,5 cm, wysokość 72 cm
(21)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie
W kolorze srebra z połyskiem, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(1)
W magazynie
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Cyclist
Metalowa
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Genius-Tex
Dwupiętowy, stalowy, biały/w kolorze srebra, 45x31 cm
(86)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 300 ml, do wina
(116)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
57
58
59
...
953
Załaduj więcej