Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Brabantia
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Sprzątanie i organizacja
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Brabantia
215 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń SinkStyle
Plastikowy, biały, 13x75 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
500 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania Denim Black B
Bawełniany, czarny, 124x38 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, biały, 30 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
454,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Pojemność (4)
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, biały, 26x44,5 cm
(3)
W magazynie
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brabantia
Pojemnik ochronny na suszarkę WallFix
Ścienny, w kolorze srebra, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
498,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit X
40 szt., z taśmą, 12 l
(6)
W magazynie
38,99 zł
0,97 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania Denim Grey C
Bawełniany, beżowy, 124x45 cm
(4)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Hi
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 4 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchboxy zestaw Make & Take
3 szt., 500 ml/600 ml/1,1 l, plastikowe, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na papier toaletowy ReNew
Stalowy, w kolorze złota, ø 13 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pojemnik na odpadki organiczne SinkSide
Plastikowy, ciemnoszary, 13x22 cm, wysokość 11 cm, 1,8 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, czarny, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchbox Make & Take
600 ml, na zupę, plastikowy, ciemnoszary
(4)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Kosz na pranie
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 35 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
467,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Touch Bin
Otwierany na dotyk, stalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 3 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Podkładka pod pokrowiec na deskę do prasowania
Tekstylna, biała, 137x48 cm, wysokość 8 mm
(9)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania Denim Black C
Bawełniany, czarny, 124x45 cm
(5)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Deska do prasowania Denim Black A
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, czarna, 110x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
441,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchbox Make & Take
600 ml, na zupę, plastikowy, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn C
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Uchwyt na papier toaletowy ReNew
Ścienny, stalowy, w kolorze złota, 2x13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, beżowy, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Brabantia
Naczynie do kiszenia Tasty+
1,6 l, plastikowe
(8)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, ciemnozielony, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit C
40 szt., z taśmą, 12 l
(1)
W magazynie
37,99 zł
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pojemnik na odpadki organiczne SinkSide
Plastikowy, miętowy, 13x22 cm, wysokość 11 cm, 1,8 l
(7)
W magazynie
103,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit W
40 szt., z taśmą, 5 l
W magazynie
32,99 zł
0,82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 17x44,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Too
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
W magazynie
Ostatnie sztuki
305,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit D
40 szt., z taśmą, 20 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
1,12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn B
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Too
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 22 m
W magazynie
Ostatnia sztuka
349,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
zestaw 10 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit K
10 szt., biodegradowalne, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Deska do składania ubrań
Plastikowa, beżowa, 38x21 cm, wysokość 5 mm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Metalowy, w kolorze matowego srebra, ø 15 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Touch
Otwierany na dotyk, stalowy, beżowy, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, beżowy, 30 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
599 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (4)
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Touch
Otwierany na dotyk, stalowy, biały, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
639 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Brabantia
Deska do prasowania Titan Oval C
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, ciemnoszara, 124x45 cm
(7)
W magazynie
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, biały, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Brabantia
Deska do prasowania Denim Grey B
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 124x38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, szary, 30 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
594 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit L
40 szt., z taśmą, 45 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
2,07 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej