Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Karnisze i szyny
Karnisze i szyny
...
Akcesoria do domu
Karnisze i szyny
Karnisze i szyny · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Karnisze
Karnisze szynowe i drążki
Akcesoria do firan i zasłon
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Kolor
Rodzaj karnisza
Cena
Dostępność
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
114 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cleo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego złota, 91 - 168 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 168 - 305 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Kreta
10 szt., metalowe, białe
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 91 - 168 cm
(20)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Toronto
Metalowy, w kolorze srebra, 160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Farfalina
Metalowy, szary
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Trinity
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
256 zł
z kodem
301 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Aria
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
300 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Evie
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Geo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego srebra, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Adhera
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 40 - 71 cm
Dostawa od 26.10.2026
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Adhera
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 71 - 121 cm
Dostawa od 26.10.2026
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Geo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany/podwójny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 168 - 305 cm
(91)
Dostawa od 26.10.2026
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Elba
10 szt., metalowe, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Jana
10 szt., metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Epica
Metalowy, szary
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
SP TREND
Krążki do karniszy zestaw
20 szt., plastikowe, białe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
0,95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3