Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Jak wykorzystać komodę w każdym pomieszczeniu

Być może do tej pory kojarzyłeś komody tylko z rustykalnym wnętrzem swoich dziadków lub myślałeś, że to meble nadające się wyłącznie do sypialni. Ale prawda jest taka, że stają się one coraz bardziej popularne ze względu na swoją wielofunkcyjność, którą można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Wystarczy wybrać odpowiedni model w stylu pasującym do danego pomieszczenia. Zainspiruj się!

W salonie: miejsce na telewizor

Zamień komodę w salonie w centrum rozrywki i gier. Sprawdzi się tu niski i długi model, który zastąpi stolik pod telewizor.

Komoda pod TV zwykle składa się z dwóch części: szuflad, w których schowasz wszystkie ładowarki, piloty i instrukcje oraz półek, na których można umieścić gry planszowe lub pudełka.

W jadalni: na naczynia i ulubione napoje

Wysoka komoda posłuży do przechowywania szklanek i talerzy. Dzięki przeszklonej części można wyeksponować najpiękniejsze naczynia lub dekoracje. Szuflady pomieszczą sztućce, serwetki i maty stołowe.

Niska i długa komoda sprawdzi się jako miejsce do parzenia kawy i herbaty. Czajniki można wyeksponować na blacie, a filiżanki, spodki, szklanki i łyżki znajdą swoje miejsce w szufladach.

W pokoju dziecięcym: miejsce na zabawki

Urocze dziecięce komody zapewniają mnóstwo miejsca na wszystko, czego maluchy potrzebują w swoim pokoju. Na blacie możecie trzymać ulubione pluszaki, a wszystkie autka, lalki i puzzle pochowajcie do szuflad.