-15% na oświetlenie z kodem LAMPY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Jak wybrać prezenty według zainteresowań

To niby oczywiste, ale przy obdarowywaniu bliskich nie zapominaj, że prezent nie jest przeznaczony dla Ciebie. Nie daj się więc zwieść własnym gustom i życzeniom przy wyborze świątecznych upominków. Zamiast tego weź pod uwagę, co lubi robić dana osoba i jakie są jej hobby. Jeśli należy do jednej z poniższych kategorii, dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy mnóstwo wspaniałych wskazówek na prezenty dla podróżników, sportowców, moli książkowych i smakoszy.

Podróżnik

Entuzjastyczni poszukiwacze przygód często starają się spakować tak, by ich bagaż ważył zaledwie kilka kilogramów. Dlatego pamiętaj, że idealny prezent musi być lekki, kompaktowy i praktyczny. Butelki, kubki termiczne, wielofunkcyjne narzędzia kieszonkowe, powerbanki i inne gadżety z pewnością doceni każdy miłośnik podróży.

Sportowiec

Miłośnikom ruchu z pewnością sprawisz ogromną radość, wybierając matę do ćwiczeń, akcesoria rowerowe czy podręczną butelkę.

Ponieważ sportowcy często lubią rywalizację i wygrywanie, dobrym pomysłem będą gry planszowe. Po wysiłku nie mogą również zapominać o porządnym wypoczynku. Przyda im się wysokiej jakości poduszka, pościel lub dobry materac.

Smakosz

Miłośnicy gotowania i jedzenia wiedzą, jak naprawdę cieszyć się życiem. Z radością przyjmą przybory kuchenne i naczynia, które urozmaicą lub ułatwią serwowanie wspaniałych posiłków. Co powiesz na kilka eleganckich kieliszków do wina, tacę, misę czy nowy nóż?

Jeśli chcesz podarować coś naprawdę ekskluzywnego, postaw na maszynkę do popcornu lub designerskie sztućce francuskiej marki Jean Dubost.