Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Haczyki i wieszaki
Haczyki i wieszaki
...
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Haczyki i wieszaki
Haczyki i wieszaki · Luksusowy · Wenko
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Rodzaj
Rodzaj mocowania
Zestaw
+ Więcej (5)
Wenko
62 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(573)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(53)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, stalowy, czarny
(93)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, biały
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(131)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(240)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Nostalgia
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(95)
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, brązowe
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, zielone
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarne
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wenko
1
2
Powiązane kategorie
Wieszaki ścienne
Wieszaki i szafki na klucze
Akcesoria do montażu bez wiercenia
Ulubione filtry
Drewniane haczyki i wieszaki
Metalowe haczyki i wieszaki