Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Firany
Firany
...
Zasłony i firany
Firany
Firany · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Szerokość
Długość
Skład i rodzaj materiału
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
155 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x122 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, kremowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Beżowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Zazy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, antracytowe, 60x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x122 cm
(9)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, niebieska, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Szara, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x120 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Brązowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Grafik
Geometryczna, biała, 140x175 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Galactee
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, z ornamentami, białe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, brązowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Kremowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Rose
Kwiecista, biała/różowa, 135x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Geokid
Z woalu, z ornamentami, biała/niebieska, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Calista
Z nadrukiem, biała/szara, 120x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Amazonia
Z woalu, biała/niebieska, 140x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Lissea
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 45x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(7)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Carlin
Z woalu, w kolorze kości słoniowej, 140x240 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Linahe
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, brązowe, 90x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Roseris
Z woalu, szara, 140x240 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Kim
Z woalu, beżowa, 140x240 cm
(4)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Duchesse
Z woalu, biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Kim
Z woalu, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Floressia
Z woalu, biała/w kolorze srebra, 140x240 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Marius
Abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 400x240 cm
(7)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, strukturalna, brązowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Turkusowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Lavender
Kwiecista, biała, 135x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Etamine
W paski, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Buds
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Firanka Drimar
Kremowa, 140x270 cm
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Biała, 140x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Pompinou
Strukturalna, biała, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 140x180 cm
(10)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vayana
Beżowa/w kolorze złota, 135x240 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, w kolorze khaki, 140x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x300 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x275 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Floral
Kwiecista, biała, 135x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Czarna, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Bordowa, 140x240 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
W kolorze terakoty, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony