Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Doniczki
Doniczki
...
Kwiaty i doniczki
Doniczki
Doniczki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Rodzaj
Umiejscowienie
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
306 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(8)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Pennie
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 29 cm, wysokość 26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę Natural
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Svarta
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 24,5 cm, wysokość 28 cm
(5)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 17 cm, wysokość 2,5 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, metalowy, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago Cilindro
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 18 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 25,5 cm, wysokość 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Doniczka Deco Square
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(3)
W magazynie
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Osłonka na doniczkę Trophy
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
3 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Woodland Fox
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 23 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, bez otworu drenażowego, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Larky
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Doniczki zestaw
2 szt., ceramiczne, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka Kokedama
Bez otworu drenażowego, ø 9 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Sorrento
Porcelanowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Rotja
3 szt., terakotowe, z otworem drenażowym , ø 47 cm, wysokość 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 022 zł
z kodem
1 278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Osłonka na doniczkę Owl
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Roza
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kwietniki
Konewki
Spryskiwacze
Uprawa roślin
Rękawice i fartuchy ogrodowe
Ulubione filtry
Drewniane doniczki
Plastikowe doniczki
Betonowe doniczki
Ceramiczne doniczki
Terakotowe doniczki
Zewnętrzne doniczki
Wiklinowe doniczki
Wiszące doniczki
Samonawadniające doniczki