Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 461 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wielkanocne zestaw
6 szt.
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
21,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, papierowa/ze skóry naturalnej, czarna, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brandani
Dekoracja świetlna
Do kontaktu, stołowa, porcelanowa, biała, szerokość 14 cm, długość 17 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Marble
Na podłogę, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Lorena
10 szt., na podłogę, 20x18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz
20x60 cm, drukowany
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Zegar Lines XL
Ścienny, ø 70 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bystag
Zegar
Ścienny, ø 50 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bystag
Zegar Classic
Ścienny, ø 50 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bystag
Zegar Circle
Ścienny, ø 50 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obrazy zestaw
35x50 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Lahti
38x48 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 30x40
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Bergen
34x44,5 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 30x40
(34)
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malmo
47x57 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
39x39 cm, ścienna, ciemnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba zdjęć (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
51x27 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(7)
Dostawa od 19.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
51x27 cm, ścienna, ciemnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba zdjęć (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Malmo
39x39 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Cosmonauts Cats
Na ścianę, 35x22 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Figurka Bird
Z żywicy polimerowej, 7,5x17 cm, wysokość 13,5 cm
(38)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Figurka Bird
Z żywicy polimerowej, 7,5x17 cm, wysokość 13,5 cm
(28)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Figurka Bird
7,5x17 cm, wysokość 13,5 cm
(118)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x60 cm
(67)
Dostawa od 04.11.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x60 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(27)
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
273,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(324)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(149)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ego Dekor
Kalendarz adwentowy
Tekstylny, 13x13x77 cm
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Quento
10 szt., na podłogę, 18x20 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
DecoKing
Girlanda świetlna Ledlig
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Kalendarz adwentowy
Tekstylny, 13x13x77 cm
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Leaf
Żółta, plastikowa, LED, długość 185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Myren
Do kontaktu, wisząca, szklana, biała, ø 9 cm, wysokość 9 cm
(10)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Do kontaktu, drewniany, szary, szerokość 4,5 cm, długość 40 cm, wysokość 28 cm
(14)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lampion Pine Cone
Metalowy, ø 13 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , ø 17 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , ø 23,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , wysokość 43 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
86
87
88
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje