Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 441 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Meri Meri
Łańcuch choinkowy Mery Christmas
Papierowy, 122 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Zegar dziecięcy Bear
Wysokość 34,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
knor
Ramka Beech
44x27 cm, ścienna, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(7)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz
20x60 cm, drukowany
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Carving
Ścienny, ø 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytryny, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Nirvana Globe
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, 200 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 10 cm
(7)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zegar Eva
Ścienny, ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Świecznik
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Świecznik Don
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Bling Bling
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Doniczki zestaw Edna
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Kalendarz adwentowy
Tekstylny, 13x13x77 cm
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Ramka
55x45 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Zariah
Ścienne, 74x109 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
19x24 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Floret
Ścienne, 56x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustra Judkins
5 szt., ścienne, 32x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Figurka Tica
Z drewna dębowego, 10,5x26 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Zegar Paul
Ścienny, ø 57 cm
(3)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca Slavic Edition: #88 Linden, Moss, Hibiscus
Zapachowa, sojowa, o zapachu mchu/o zapachu hibiskusa/o zapachu lipy, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., ø 7 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
16,5x21,5 cm, stojąca, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, tekstylna/papierowa, pomarańczowa, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Zariah
Ścienne, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Organizer wiszący Saga
Tekstylny, szary, 60x2x80 cm
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Duck
Metalowa, 11x9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Antler
Ścienne, ø 59 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
959 zł
z kodem
1 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Bloom
3 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Monkeys
Na ścianę, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., szklane, ø 5,5 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
37,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Field Mushroom
28x18 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ø 8 cm, szerokość 9,5 cm, długość 9,5 cm, wysokość 8 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Lulo
Tekstylna, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
55
56
57
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje