Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Tanie dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 457 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Tractor
Metalowa, 14x8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 22x24,5 cm, wysokość 117 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Budzik Digital
Cyfrowy, 3,5x21 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Limone
Szklany, żółty, ø 15 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(2)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(8)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw Anděl Curl
2 szt., wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 17 cm, wysokość 68 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Imprint
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sweet Home
30x30 cm, 3 szt., - iluzja 3D/drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Shomy
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Tina
2 szt., ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
202,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, brązowy, ø 22 cm, wysokość 29 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurka świąteczna
Metalowa/plastikowa/z imitacji kamienia, wysokość 19,5 cm
(7)
W magazynie
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
Dostawa od 23.10.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Madlena
Kamienna, ø 18 cm
Dostawa od 07.12.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
164 zł
z kodem
204,99 zł bez kodu
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(216)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brandani
Zegar
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wazon Bird On Branch
Szklany, niebieski, ø 9,5 cm, wysokość 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 19 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Chrissline
Czarna, gumowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 10 m
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Do kontaktu, wbijana, plastikowa, ciemnobrązowa, ø 40 cm, wysokość 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieniec Joe
Bożonarodzeniowy, ø 40 cm
Dostawa od 22.10.2026
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, drukowany, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Tace dekoracyjne zestaw Pepe
2 szt., 25x80 cm
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(13)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
57
58
59
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje