Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Tanie dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 458 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Dekoracja wisząca Nobili
Ø 4 cm, wysokość 14,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Na baterie, stołowa, szklana, ø 9,5 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Burne
2 szt., kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Moore
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Słój na las w szkle Ball
Szklany, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 12 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 17 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Mimi
Ceramiczny, jasnoniebieski, 14x15,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Pure
Metalowa, ø 39,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Dóris
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytryny, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 14 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja świąteczna
Ø 16 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Koya
Tekstylny, z nadrukiem, niebieski/kremowy, ø 34x52 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Rona
Ceramiczny, beżowy, ø 10,5 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Woman Sketch
30x40 cm, 2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(20)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., drewniane, 20x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, pomarańczowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Evila Originals
Tabliczka Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 11 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bears
2 szt., 30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiano
3 szt., kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Foxy
Tekstylny, z nadrukiem, beżowy, ø 38x54 cm
Dostawa od 19.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Doniczka Kitty
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 13,5 cm, wysokość 14 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
105,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, wisząca, papierowa, żółta, ø 60 cm, szerokość 16,5 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Kave Home
Świece zestaw Solvin
20 szt., liczba knotów 1 szt., ø 2 mm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, czarne, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Kave Home
Świece zestaw Solvin
20 szt., liczba knotów 1 szt., ø 2 mm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tomasucci
Doniczka Poppy
Samonawadniająca, plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(12)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Auralia
3 szt., szklane, ø 4 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
35,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 40x50
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Halia
3 szt., z żywicy polimerowej
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Pojemnik na chusteczki Gentleman
Ze skóry ekologicznej, 13,5x25 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
47x57 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
31
32
33
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje