Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Luxusné dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 450 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, ø 17 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
42x52 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 40x50
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
knor
Ramka Beech
44x27 cm, ścienna, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
39x39 cm, ścienna, ciemnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba zdjęć (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Yellowstone
51x27 cm, ścienna, ciemnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba zdjęć (2)
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Anthurium
Ø 20 cm, wysokość 117 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Zegar Eva
Ścienny, ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Boltze
Świecznik Beads
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., 5,5x5,5 cm, wysokość 18 cm
(183)
Dostawa od 20.10.2026
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampion LED Flame
Na baterie, plastikowy, biały, ø 15 cm, wysokość 23 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Z plastiku z recyklingu, z otworem drenażowym , ø 30 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Dyfuzor Nonna Rosa
Pojemność 200 ml, wysokość 12 cm
(107)
Dostawa od 03.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Girlanda świetlna Carlisle
Brązowa, z imitacji rattanu, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 180 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
18x23 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
Dostawa od 20.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x21 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Isara
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Brick Wall
6 szt., na ścianę, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
44x54 cm, ścienna, plastikowa, szara, rozmiar zdjęcia: 40x50
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Breccia Oniciata
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
14,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Myrtle
Ø 20 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/w kolorze złota, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Advent
Na baterie, biała/czarna, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., na świeczkę typu tealight, z cementu
Dostawa od 19.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Alnäs
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 55 cm, szerokość 13 cm
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Na baterie, wisząca, szklana, biała, ø 5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Na baterie, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1,5 cm, długość 23,5 cm, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Na baterie, wisząca, szklana, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Bombki zestaw Magi Memory
5 szt., papierowe, ø 7,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
67
68
69
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje