Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Luxusné dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 429 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
19x24 cm, stojąca, drewniana, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Soline
Ceramiczna, 9x24 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka
Metalowa, 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Infinity
26x30 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Dazzle
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Paradise Beach
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Hawaii
30x40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Ireland
30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Anthurium
Ø 40 cm, wysokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zegar Thermometer
Zewnętrzny, ścienny, ø 30,5 cm
(307)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wielkanocne zestaw
6 szt.
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
21,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Glam
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Sztuczna paproć Filicopsida
Ø 40 cm, wysokość 35 cm
(21)
Dostawa od 07.12.2026
102 zł
z kodem
127,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, różowy, ø 13 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127,51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik New Retro
Cyfrowy, 4,5x16,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, czarna/pomarańczowa, ø 45 cm, szerokość 20 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Na baterie, wisząca, papierowa, czerwona, ø 45 cm, szerokość 15 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Meri Meri
Dekoracje wielkanocne zestaw Surprise Eggs
6 szt.
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
21,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(10)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #44 Chocolate, Fig, Musk
O zapachu figi/o zapachu piżma/o zapachu czekolady, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #47 Tangerine, Neroli and Saffron
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #88 Linden, Moss, Hibiscus
O zapachu mchu/o zapachu hibiskusa/o zapachu lipy, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(54)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Ścienne, ø 49 cm
(6)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, z nadrukiem, szary, ø 16 cm, wysokość 22 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Edger
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Mini Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Stark
Ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 13x17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(106)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unlimited Design for kids
Dekoracja ścienna Propeller
Kartonowa, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(207)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
+ Głębokość (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
125,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
19x24 cm, stojąca, drewniana, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(12)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
125,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Figurka Sidsel
10x13 cm, wysokość 25 cm
(23)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 16 m
(3)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
1
...
53
54
55
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje