Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Luxusné dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 447 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Nilos
Metalowa, 10x24 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 20x25
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ladelle
Taca dekoracyjna Noelle Christmas Tree
Metalowa, 24x23 cm
Dostawa od 13.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Little One
2 szt., 33x33 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Black Poppy
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Mountains
29x41 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Woman Face
29x41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, zielony, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, biały, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(69)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Berlin LCD
Cyfrowy/stołowy, 7x8 cm, wysokość 4,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Berlin LCD
Cyfrowy/stołowy, 7x8 cm, wysokość 4,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Budzik Timber
Cyfrowy/stołowy, 6,5x16,5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(32)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Hands
Z żywicy polimerowej, 9,5x24,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 16 m
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(52)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, jasnoszary, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Travertine
Kamienna, 15x30,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Efsa
3 szt., metalowe
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Santos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Walizki dziecięce zestaw Wild Wonders
3 szt., kartonowe, z nadrukiem, kremowe, 28x17,5x8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(22)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Wazon Inu
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 11 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Mae
Ręcznie malowany, ceramiczny, łososiowy/kremowy, 8,5x18,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Walizki dziecięce zestaw Fairies in the Garden
3 szt., kartonowe, z nadrukiem, 28x17,5x8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Gentle
Ø 12 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
44
45
46
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje