Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Luxusné dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 459 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Pendulum
Wahadłowy/ścienny, ø 41 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw Anděl Curl
2 szt., wysokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Pastel Green 7494
Ceramiczny, zielony, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Limone
Szklany, żółty, ø 15 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Rabo
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
159 zł
z kodem
198,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Maverick
Z litego drewna, 13,5x11,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Building
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(17)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Dekoracja świetlna Booklight
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, brązowa, szerokość 2,5 cm, długość 12 cm, wysokość 9 cm
(102)
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Kilim dziecięcy Saga DIY
Wysokość 90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(8)
Dostawa od 19.10.2026
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
158 zł
z kodem
196,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, ø 45 cm, szerokość 3 mm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka Hallam
Z żywicy polimerowej, 10x10 cm, wysokość 34 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Cloud L
Wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Styler
Tablica akustyczna Pastel Rainbow
Wysokość 60 cm
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Świąteczna dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, brązowa, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 16,5 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 16,5 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, ø 44 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz White Orchid
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Fresh
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zegar Roma
Zewnętrzny, ścienny, ø 38 cm
(147)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Do kontaktu, stołowa, metalowa, czarna, szerokość 6 cm, długość 30,5 cm, wysokość 49 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Figurka świąteczna Elion
Z żywicy polimerowej, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Vitu
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Tower
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Tower
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Big Circus
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(27)
W magazynie
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Wieniec Ellary
Świetlny, ø 28 cm
Dostawa od 22.10.2026
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Manor
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(107)
Dostawa od 19.10.2026
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Pure
Ścienny, ø 22 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na płótnie
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Wazon Kuki
Ręcznie wykonany, szklany, ø 14 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
VDE Tivoli 1996
Dekoracje świetlne zestaw Palla
4 szt., wiszące, ceramiczne, w kolorze srebra, ø 9 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
48,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
36
37
38
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje