Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Luxusné dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 461 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(274)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kähler Design
Bombki zestaw Omaggio
3 szt., porcelanowe, ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Sena
2 szt., metalowe/kamienne
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
26x31,5 cm, stojąca, drewniana, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 15x21/rozmiar zdjęcia: 20x25
(7)
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
26x31,5 cm, stojąca, drewniana, czarna, rozmiar zdjęcia: 15x21/rozmiar zdjęcia: 20x25
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
211,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka grająca Waltz
Drewniana, wysokość 27 cm
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Figurka Pietra
Kamienna, 15x15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Shankar
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Amore
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(9)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Root
70x100 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Stones
70x100 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sunlit
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Opal
Szklana, 14x25,5 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Pomp
Tekstylna, ø 25 cm, wysokość 65 cm
(2)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Taca dekoracyjna Tenu
Drewniana, 15x32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Dimona
Kamionkowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 23 cm
Dostawa od 21.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Fatin
Marmurowa, 18x38 cm
Dostawa od 21.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 22,5 cm, wysokość 54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Maison
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dekornik
Tapeta dziecięca Heart
Papierowa, 50 cm x 280 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solina
Do kontaktu, wisząca, papierowa, pomarańczowa, ø 60 cm, szerokość 16 cm
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, z ramą w zestawie/szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Karuzela wisząca Dolly
Wisząca, tekstylna, ø 20 cm
Dostawa od 21.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
Dostawa od 21.10.2026
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Anosy
Drewniany, ø 18 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Naklejka Puerta
Na drzwi, 45x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Luton
Na baterie, stołowa, metalowa, czerwona, szerokość 12 cm, długość 12 cm, wysokość 22 cm
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Lucas Multi
Czarna, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(13)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
34
35
36
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje