Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 461 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Ramka Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojąca, metalowa/szklana, czerwona/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Still Waiting – Sofia Lind
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Printintin
Plakat A Nice Cup of Tea
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 9 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Mosaics
9 szt., na kafelki, 10x10 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
4,22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Fashion Diva 02 – Hanna Peterson
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Organizer wiszący Darling Bear
Tekstylny, brązowy
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, szklany
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Sled
Drewniana, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Tulips in a Blue Vase – Anine Cecilie Iversen
70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Sztuczna choinka Eric Tree
Zewnętrzna, ø 114 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Go Ahead
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
19x25 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, żółty, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(21)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unlimited Design for kids
Dekoracja ścienna Propeller
Kartonowa, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Spring Blossom – Isabelle Vandeplassche
30x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Irving
Ręcznie malowany, kamionkowy, 7,5x10,5 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Tiger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Neeson
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14,5 cm, wysokość 21,5 cm
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Stojące, 31x151 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Lampion Design with Light
Szklany, ø 16 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(177)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Świeczniki zestaw Aster
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Zalvori
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Organizer wiszący Pecky
Tekstylny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70,08 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., metalowe, 12,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Efsa
3 szt., metalowe
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Reina
Ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
12 szt., ø 4 cm
(7)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
1,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Villa Collection
Lampion Ancona
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Perspectives – Anna Johansson
70x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Marseille
13,5x18,5 cm, stojąca, metalowa, w kolorze mosiądzu, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(2)
W magazynie
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Siena
Z plastiku z recyklingu, 17x40 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grato Cuckoo
Wahadłowy/ścienny, wysokość 33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw Hambra
2 szt., kamienne
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
52
53
54
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje