Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 454 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Light & Living
Taca dekoracyjna Krosna
Metalowa, ø 34,5 cm
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 21,5 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, wisząca, szklana, biała, szerokość 8 cm, długość 10 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grafico Cuckoo
Ścienny, wysokość 35,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 35x23,5 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Bubbly
Solarna, wbijana, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 7 cm, długość 160 cm, wysokość 83 cm
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Wazon
Szklany, biały, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, beżowa, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
17x23 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Meri Meri
Kalendarz adwentowy Festive Village
Drewniany, 15x23x10 cm
(2)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Statuario Venato
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 21,5 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 22x24,5 cm, wysokość 117 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Chilli
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Na baterie, stołowa, drewniana, szerokość 3 cm, długość 15 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Ozdoba świąteczna Yollie
Tekstylna, 10 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Anthurium
Ø 20 cm, wysokość 117 cm
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Stojak na kadzidełko
Ø 10,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Na baterie, wisząca, szklana, zielona, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Candy Shock
Neon Rectangle
LED, biały, 8 W, 30x2 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
48x58 cm, ścienna, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazony zestaw Ditsy Floral
3 szt., kamionkowe, kremowe, ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
OYOY Living Design
Taca dekoracyjna Bakku
Metalowa, 24,5x31,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bizzotto
Doniczki zestaw Thanh
3 szt., plastikowe/ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 45 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Bombki zestaw
6 szt., plastikowe, ø 8 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
5,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread Comet
Ceramiczna, 9 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Delphinio
Ø 12 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę Natural
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 16,5 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
18 szt., wysokość 5 cm
(7)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Avenia
Szklany, pomarańczowy, ø 22 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka London
28x37 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Lustro Lun
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x160 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 607 zł
z kodem
2 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na płótnie
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Petal Glow
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Badger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 8 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bobo
Do kontaktu, stołowa, bambusowa, w naturalnym kolorze, szerokość 6,5 cm, długość 32 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
43
44
45
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje