Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 448 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED M-Twinkle
Na baterie, szara, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
469 zł
z kodem
586 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
438 zł
z kodem
547 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Ikata
6 szt., plastikowe, 11 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Heart
Szklana, 8,5 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 22 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Woodland Fox
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Bertie
6 szt., drewniane, ø 3 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
15,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Chanda
2 szt., szklane, ø 7,5 cm
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Gloria
Ceramiczna, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Azula
Ścienne, 59x120,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Peo
Tekstylna, 12 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna roślina Orchid
Ø 11 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(11)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Piero
Kamionkowy, ø 14 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Bombka Hedgehog Highway
Z żywicy polimerowej, wykonana ręcznie, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Szopka Pop & Slot
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plastia
Doniczka Siesta
Samonawadniająca, plastikowa, 20x40 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Globus
Plastikowa, 1,5 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Marcus
3 szt., drewniane, 6,5 cm
(42)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
8,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Tinkle
3 szt., papierowe, ø 10 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
32,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Peacock
3 szt., 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Do kontaktu, wisząca, papierowa, ciemnoniebieska, ø 45 cm, szerokość 21 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
2 szt., na baterie, stołowa, szklana, zielona, ø 6 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Bertie
Drewniana, 22 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Milan
Papierowa, wysokość 45,5 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Stella
Ścienne/stojące, 40x150 cm
(3)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Ozdoby świąteczne zestaw Gingerbread Couple
2 szt., tekstylne, wykonane ręcznie, 6,5 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
38
39
40
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje