Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 443 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Karlsson
Budzik Bondone Flat
Cyfrowy/stołowy, 2,5x16 cm, wysokość 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Foldy
Do kontaktu, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 60 cm, długość 60 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spirella
Lustro Alesia
Kosmetyczne, 14x21 cm
Dostawa od 14.10.2026
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Wen
Ø 41 cm, wysokość 80 cm
Dostawa od 21.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Nilos
Metalowa, 10x24 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Marble
Na baterie, biała/szara, ø 10 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Dea
Na USB, ø 8 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Dyfuzor Iris Cucumber Blossom
O zapachu ogórka, ø 6 cm, wysokość 23,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bridge
Do kontaktu, drewniany/metalowy, czerwony, szerokość 5 cm, długość 47 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lustro Oval
Ścienne, z oświetleniem, 50x160 cm
Dostawa od 29.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny kwiat Sterilizia
32x170 cm, wysokość 185 cm
Dostawa od 26.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(21)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Nature
3 szt., metalowe, 14 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Obraz Arilan
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
597 zł
z kodem
746 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 22 h, ø 7 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 87 h, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(34)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Elly
Biała, szklana, LED, na baterie, długość 105 cm
(3)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Pończocha świąteczna Santa Claus
Tekstylna, 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, czerwona, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 1 Parsley Lime
Zapachowa, o zapachu limonki, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 87 h, ø 8 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Bowerbird
22x28 cm, drewniana, biała/beżowa, rozmiar zdjęcia: 13x18
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Dekoracja adwentowa Melvin
10x36x34 cm
Dostawa od 21.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
38x53 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Świeca Rustique
Czas palenia 45 h, liczba knotów 3 szt., ø 12,5 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Mała dekoracja Heart
Drewniana, 3x12 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Swirlie
2 szt., szklane
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solina
Do kontaktu, wisząca, papierowa, pomarańczowa, ø 60 cm, szerokość 16 cm
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otilde
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Siffer
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 21.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Dekoracja adwentowa Ginnie
20x22x27,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 30 h, ø 4 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4,5 cm, długość 26 cm, wysokość 45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Leiano
3 szt., kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., metalowe, 14x24 cm
Dostawa od 20.10.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Rouns
Metalowa, wysokość 63,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Shankar
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Woods
5 szt., kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
Dostawa od 21.10.2026
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Fiesta
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, długość 360 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
80
81
82
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje