Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 459 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
100x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
1 239 zł
z kodem
1 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Newa
Kamionkowa, 17,5x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Jazmina
Papierowa, 182 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(25)
Dostawa od 30.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Orazia
Na baterie, stołowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 4 cm, długość 40 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Funky Vibes
Ścienny, ø 25,5 cm
(6)
Dostawa od 19.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 19.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Diana
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Libra
Ścienne, 40x100 cm
Dostawa od 20.10.2026
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Podpórka do książek Mistra
Metalowa
Dostawa od 07.12.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 14 cm
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Tabora
Metalowy/plastikowy, 80x65 cm, wysokość 132 cm
Dostawa od 03.11.2026
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen City Church
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 10 cm, długość 18 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Crown
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Happy Baby
17x22 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 9x9
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Dublin Swirl
Stalowy, bordowy/biały, ø 13 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 19.10.2026
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Skog
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 8 cm, długość 46 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Artevasi
Uchwyty na doniczkę zestaw Hammer Grey
2 szt., metalowe, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
Na baterie, stołowa, szklana, ø 12 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 26 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 11,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Obrazki dziecięce zestaw Fritza
2 szt., 25x35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Squirrel On Branch
Szklany, ciemnozielony, ø 9,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 19.10.2026
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Kominek zapachowy LED Colours
Plastikowy, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 16 cm, długość 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 790 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Daria
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 17 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Zegar Enzo
Ścienny, ø 48 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 75 cm, szerokość 23 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Magan
Na świeczkę typu tealight, kamienny
Dostawa od 07.12.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro New Nucleos
Ścienne, ø 70 cm
Dostawa od 22.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro Henrique
Stojące, 40x175 cm
Dostawa od 26.10.2026
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro Hakima
Ścienne, z rattanową ramą, 50x70 cm
Dostawa od 22.10.2026
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lustro Tiziano
Ścienne, z drewnianą ramą, ø 42 cm
Dostawa od 22.10.2026
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
PT LIVING
Świeczniki zestaw Prague
3 szt., metalowe
Dostawa od 19.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Na baterie, stołowa, drewniana, szerokość 5 cm, długość 45 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
77
78
79
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje