Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 449 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Soro
Do kontaktu, metalowy, czarny, szerokość 6 cm, długość 35 cm, wysokość 47,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Podświetlana gwiazda na choinkę Glina
Na baterie, metalowa, w kolorze srebra, szerokość 16,5 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
6 szt., tekstylne, 16 cm
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Nero Marquina
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Peo
2 szt., tekstylne, 8 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Ikata
6 szt., plastikowe, 11 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Echo
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Easy-Line
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, sterowana pilotem, IP44, długość 390 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 12 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Skarbonka Cube Miffy
Metalowa, 7x7,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Peo
Tekstylna, 12 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Chanda
2 szt., szklane, ø 7,5 cm
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Warm Gray 2
Ceramiczny, beżowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurki świąteczne zestaw Darryl
3 szt., z żywicy polimerowej, wysokość 27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Lustro Miro
Ścienne, z drewnianą ramą, 42x132 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Gloria
Ceramiczna, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Age Yellow
102x102 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Aratorp
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 22 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Bertie
Drewniana, 22 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Aurora
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 30 m
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Piero
Kamionkowy, ø 14 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
3 szt., ø 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Do kontaktu, wisząca, papierowa, ciemnoniebieska, ø 45 cm, szerokość 21 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Tinkle
3 szt., papierowe, ø 10 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
32,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Skine
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 30 m
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka świąteczna Milan
Papierowa, wysokość 45,5 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread Angel
Ceramiczna, 10 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Solox
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, IP44, długość 12 m
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Ozdoba świąteczna Holly
Metalowa, ø 6,5 cm
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Orbit
Do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, szerokość 4 cm, długość 33 cm, wysokość 33 cm
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Red Pear
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Eclipse
Ścienne, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Cam Cam Copenhagen
Karuzela wisząca Vintage Toys
Drewniana, 21x21 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
64
65
66
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje