Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 437 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka Duck
Plastikowa, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Wallity
Obraz
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Snowy Pine LED
Ø 132 cm, wysokość 210 cm
W magazynie
1 407 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, jasnoniebieski, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, różowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Woods
5 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Sanga
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse in Letter Box
Tekstylna, 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Lollipop
Szklana, 2,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Fruit
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
16x20 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, plastikowa/papierowa, czarna, ø 12 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Sweetie
Na baterie, stołowa, metalowa/szklana, w kolorze złota, szerokość 12 cm, długość 20 cm, wysokość 35 cm
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Wazon Light Pink 182
Ceramiczny, różowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Vintage
12 szt., szklane, 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse with Pretzel
Tekstylna, 6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Festive Pug
Szklana, 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Angel Mouse Playing the Trumpet
Tekstylna, 6 cm
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Polar Bear with Christmas Lights
Tekstylna, 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
Plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Capri
Wisząca/samonawadniająca, z plastiku z recyklingu, 28,5x50 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Candy Cane
Szklana, 8 cm
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Pretzie
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Wish
Z żywicy polimerowej
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lyda
2 szt., kamionkowe
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bisby
2 szt., kamionkowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 25 cm
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Felip
Ø 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse in Snowman Jumper with Fairy Lights
Tekstylna, 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Llama
Szklana, 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 10 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Lobster with Fairy Lights
Tekstylna, wykonana ręcznie, 14 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Dasho
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Doniczka
Betonowa, ø 11,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, ø 44 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Bellac
Papierowa, 183 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Bertie
6 szt., drewniane, ø 3 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
15,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Sayla
2 szt., szklane, ø 8 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Elmir
Metalowy
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Arc
2 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
61
62
63
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje