Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 431 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , ø 17 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Noah
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 9 cm, długość 15,5 cm, wysokość 25,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Dziecięcy pojemnik na zabawki Miffy
Z nadrukiem, biały/szary, 63,5x29,5x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Auralia
3 szt., szklane, ø 4 cm
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
35,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Sausage Dog
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 10,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Kitty
Ścienny, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Garden Pleasure
Skrzynka na kwiaty na balustradę Thalia
28x62 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Bashir
Kamionkowy, ciemnoniebieski/kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Lemon – Anna Mörner
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karlsson
Radiobudzik FM Radio
Cyfrowy, 7x19 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cuckoo Light
Wahadłowy/ścienny, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampion LED Pure
Solarny/na USB, metalowy, czarny, 18x18 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Candy
Szklana, 9 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Time
Kosmetyczne, 20x26,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Adam
Ścienny, ø 36 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cascara
Ścienny, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Brisk Dome
Ścienny, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Magnolias
32x32 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Festive Hare
Szklana, wykonana ręcznie, 5 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Rai
Drewniana, 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Cabin
Szklana, wykonana ręcznie, 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Do kontaktu, drewniany, czerwony, szerokość 8 cm, długość 52 cm, wysokość 76,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, ø 33 cm, wysokość 33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Cut up Stripes – Berit Mogensen Lopez
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Doniczki zestaw Hanoi
3 szt., z hiacyntu wodnego, bez otworu drenażowego, ø 49 cm, wysokość 51,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Monty
2 szt., tekstylne, 11,5 cm
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
62,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 38x19 cm, wysokość 65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
329,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Reina
Ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 16 cm
(6)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Ozdoby świąteczne zestaw Fantasy Christmas
6 szt., kamionkowe, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
31,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Briar
Z żywicy polimerowej
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Iani
Szklana, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Woman Sketch
30x40 cm, 2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Horse
Drewniana, 14x25 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Harrison
Wiklinowy, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, 52x32x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Orgullo
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Chess
2 szt., metalowe
W magazynie
317 zł
z kodem
396 zł bez kodu
198 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
57
58
59
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje