Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 424 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Ribbon
Ręcznie wykonany, porcelanowy, biały, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka Heavenly Grounded
Ceramiczna, 17,5x11 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Yellow 012
Ceramiczny, żółty, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Świeczniki zestaw Ribbon
2 szt., na świeczkę typu tealight, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
84,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna
Wiklinowa, ø 25 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
20x20 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 20x20
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Monkey
Metalowa, 5x17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Retro Flat LED
Cyfrowy, z ładowarką bezprzewodową, 8x16 cm, wysokość 3 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Na baterie, stołowa, plastikowa, szerokość 10 cm, długość 13 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Na baterie, stołowa, tekstylna/plastikowa, biała/czarna, ø 6,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Exotic Forest
50x70 cm, - reprodukcja/drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Aiguablava
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 39 cm, wysokość 46 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Figurki zestaw Arif
2 szt., kamienne, 15x7 cm, wysokość 23 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
15x20 cm, stojąca/ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztuczna paproć Fiori
12x12 cm, wysokość 56 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Octagon One LED
Cyfrowy/stołowy, 4,5x9,5 cm, wysokość 39,5 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obrazki dziecięce zestaw Little One
2 szt., 33x33 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Aurea
Ścienne/stojące, 50x140 cm
(2)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Cuckoo
Wahadłowy/ścienny, wysokość 41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
336 zł
z kodem
420 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Figurki zestaw Teis
2 szt., z litego drewna, 2,5x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
128 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świąteczna dekoracja świetlna Wally
Na baterie, stołowa, tekstylna, biała, szerokość 12 cm, długość 14 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Nira
Ścienne, 50x70 cm
(2)
W magazynie
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz 3D Canvas
70x100 cm, ręcznie malowany/3D, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obraz View
40x50 cm, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kalendarz adwentowy Christmas Tree
Drewniany, 32x6x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Na USB, stołowa, drewniana/szklana, w naturalnym kolorze, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Lampion LED Albert
Na baterie, metalowy/szklany, biały, ø 12,5 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Suszona roślina Olise
10x10 cm, wysokość 93 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
42x52 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Styler
Obraz Estelle
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
280 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Taca dekoracyjna Marble
Marmurowa, 16x31 cm
(3)
W magazynie
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Zegar Paul
Ścienny, ø 57 cm
(3)
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zegar dziecięcy Elko
Ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Pink Prosecco
Szklana, wykonana ręcznie, ø 5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, żółta, ø 45 cm, szerokość 14 cm, wysokość 68 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
17x23 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, czarne, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
53
54
55
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje